Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Jarosław Szmańda

Nowy projekt

Polecane posty

Pomyślałem że coś nowego postawie ;) No i mam do Was parę pytań, w jakiej technologii to zrobić.

 

Ogólny zarys:

 

Są 3 pola wyboru o ustalonej wartości, każde następne zależne od poprzedniego. Po wybraniu wciskamy generuj i dostajemy wynik.

Dodatkowo ma być strona ze statystykami, najczyściej generowana fraza z tych 3 pól. Noµoze 3 najczęstsze.

 

Ogólnie ma to być bardzo minimalistyczne, bez grafik itp.

 

PHP5 albo na plikach tekstowych czy bazie danych? Może Ajaks?

 

Pzdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak z edycją i umieszczaniem danych w bazie?

 

Pytasz jak się dodaje rekordy do bazy przez php? :D

Jak swego czasu programowałem w PHP to nie umieszczałem danych w pilach tekstowych :D Dodawanie wpisów do bazy MySQL zżera mniej zasobów niż: otwarcie pliku, edycja go, zapisanie pliku, zamknięcie pliku ;)

Najlepiej skorzystaj z AJAXa, powoli jest już używany na wszystkich lepszych stronach :D A przede wszystkim wygodniejszy dla osób korzystających ze strony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są 3 pola wyboru o ustalonej wartości, każde następne zależne od poprzedniego. Po wybraniu wciskamy generuj i dostajemy wynik.

Dodatkowo ma być strona ze statystykami, najczyściej generowana fraza z tych 3 pól. Noµoze 3 najczęstsze.

Klientem docelowym będzie admin jak i przeciętny Kowalski - nie obrażając nikogo :P

Czyli dodatkowo muszę zbudować jakiś a'la panel admina?

 

Może napisz coś więcej co to ma być :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×