Skocz do zawartości
is_wm

PL-IX w Nephax

Polecane posty

Sami się pewnie nie pochwalą, więc...

Uruchomilismy dostep do punktu wymiany ruchu PL-IX w Warszawie. Wymieniamy się ruchem z ponad 70 operatorami.

Podoba mi się, że są konkretne wnioski i ruchy po ostatniej "wpadce" ATM i NASK (zerwanie światłowodu Gdańsk-Warszawa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami się pewnie nie pochwalą, więc...

 

Podoba mi się, że są konkretne wnioski i ruchy po ostatniej "wpadce" ATM i NASK (zerwanie światłowodu Gdańsk-Warszawa).

 

O ile mnie pamiec nie myli lacze do PL-IX takze nie dzialalo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PL-IX i Level3 też nie działał - te same światło, ale zawsze jakoś po 30minutach do godziny przełączali okrężną trasą - ostatnio chyba przez Szczecin. Innym światłem niż ATM, NASK, PL-IX idzie chyba tylko TASK, ale nie daję głowy, że tylko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Innym światłem niż ATM, NASK, PL-IX idzie chyba tylko TASK, ale nie daję głowy, że tylko ;)

To dobrze, ze nie dajesz glowy bo juz siekierke szykowalem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×