Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
GGG7

Domena + Hosting, opinia

Polecane posty

Witam, chcialbym sie ostatecznie zapytac czy dobrze wybralem. Planuje stworzyc serwis (bez downloadu) + forum. Ciezko mi ocenic ile bedzie odwiedzin dziennie, na poczatku moze to byc kilkadziesiat dziennie ale za 2 miesace moze to juz byc liczone w tysiacach dziennie. Domene com.pl postanowilem zarejestrowac na ovh.pl ze wzgledu na niska cene przedluzenia. Hosting wybralem na linuxpl.com ze wzgledu na limit transferowy ktory jets dla mnie wazniejsyz od pojemnosci z ktorej i tak za wiele nie bede korzystac. Chcialbym zapytac czy dobrze wybralem. Czy jest mozliwosc bym mogl teraz oszacowac miesieczny transfer? Jak to zrobic? Jakie dane powinienem zalozyc? Jest na to jakis przyblizony wzor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podaj tematykę itp żebyśmy mogli to lepiej określić..z hostingiem średnio jak dla mnie wybrałeś..różne opinie o linuxpl.com ostatnio chodzą..

 

pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tematyka - centrum pewnej gry na ktorej beda zamieszczone mozliwie wszystkie informacje. Co ma tematyka do tego? :P

 

jezeli nie linuxpl.com to prosze o jakas inna propozycje. Linuxpl.com za okolo 50zl mam 10gb limit transferu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tematyka - centrum pewnej gry na ktorej beda zamieszczone mozliwie wszystkie informacje. Co ma tematyka do tego? :P

 

jezeli nie linuxpl.com to prosze o jakas inna propozycje. Linuxpl.com za okolo 50zl mam 10gb limit transferu

 

No ma, ponieważ są gry bardziej i mniej popularne..jak stworzysz o jakiejś mniej znanej grze to możesz liczyć tylko na iluś tam stałych użytkowników...a przy tworzeniu strony o jakiejś znanej, również będzie ciężko dlatego, że dużo znanych gier ma już swoje popularne strony w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok ale ja potrafie na dzien dzisiejszy oszacowac ile bede mial stalych uzytkownikow, ilosc wizyt, w danym miesiacu. Ale nie daje mi to odpowiedzi na moje pytania jakie zadalem B) Chcialbym wiedziec jaki bedzie transfer przy np 1000 odwiedzin dziennie a ile przy 10k, na moja logike jest to zalezne od "wagi" stronki ale wciaz nie mam bladego pojecia jak oszacowac miesieczny transfer. Sa gdzies wypisane jakies statystyki roznych serwisow lub for i podane ich miesieczne transfery? Tyle by mi wystarczylo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×