Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
elmer_fudd

Hosting -> Allegro.pl

Polecane posty

Czy opłaca się sprzedawać tego typu usługi na Allegro.pl ? Już ukończyłem swój serwis i zastanawiam się czy nie wejść na ten rynek, tym bardziej że mój hosting Actives.pl troszkę odbiega od szablonowej normy, ponieważ jest całkowicie autorskim projektem. A tak przy okazji, bardzo bym prosił o ocenę mojej witryny ;) Staram się przygotować to jak najlepiej przed oficjalnym startem całej platformy, chcę wyeliminować jak najwięcej błędów i wprowadzić jak najwięcej poprawek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha... z tak szablonową, tym razem ofertą, raczej za dużo nie zdziałasz... tak czy inaczej, powodzenia. Swoją drogą, robiłeś może biznes plan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem robiłem biznes plan. Napisałem go samodzielnie, uważam że jest dość dobry tym bardziej że nie korzystałem z porad żadnych specjalistów a i tak dostałem dofinansowanie do realizacji tego projektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem robiłem biznes plan. Napisałem go samodzielnie, uważam że jest dość dobry tym bardziej że nie korzystałem z porad żadnych specjalistów a i tak dostałem dofinansowanie do realizacji tego projektu.

 

Co do allegro - nie widzę przeszkód;

a) zawsze to jakaś forma reklamy

;) dobra forma na pozyskanie większej ilości potencjalnych klientów

c) nie nastawiaj się na zysk z kont allegro

d) uzbrój się w cierpliwosć i przesiewaj te zamówienia tak aby nie było problemów z niezadowolonymi dziećmi neostrady które na dzień dobry kasują wszystkie katalogi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to mnie trochę odstrasza od Allegro, te dzieciaki. No nic ale do odważnych świat należy, będę próbował, zobaczymy co z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ja się wypowiem w kwestii hostingu.

Strona bardzo m się podoba. Przydało by się aby w Ofertach wstawić cennik. Lepiej to będzie również wyglądało.

Co do usług to wszystko ok ale warto by poszerzyć transfer przynajmniej o 2gb. Oraz dodajcie więcej ofert. 3 to standard, przydało by się 5.

 

Sprzedaż na Allegro.pl to dobry pomysł. Lecz jak wiadomo- dzieci. Ale zawsze warto spróbować.

 

Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z twoją sugestią, tak właśnie zrobię. Transfer za chwilkę podniosę o 2 GB w górę dla każdego pakietu.

 

Edit: Zaktualizowano, podniosłem o 2 GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak to dobre rozwiązanie. Nie wolno zachowywać się jak poszczególne firmy hostingowe.

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co byście powiedzieli na jakieś gadżety do konta ???? Nie wiem np. możemy logosmycze dokładać do konta :)

Nie wiem jak wyglądał biznesplan ale przy cenach ze strony dokładanie gadżetów to tylko dodatkowy koszt. Wysyłka będzie drożej kosztować niż ten gadżet. Poza tym jeśli firma startuje na Allegro to musi mieć świadomość, że momentalnie dostaje odpowiednią łatkę. Ciężko potem zmienić wizerunek. Takie jest moje zdanie, jako klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

amator ma rację.

 

Dobry pomysł ale koszta nie potrzebne. Lepiej zaoferuj coś co nie wymaga wysyłki, jest w internecie np promocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo darmowa domena... choć nie wróże przyszłości temu projektowi, jednak życze powodzenia!

 

Możesz uzasadnić swoje zdanie ? Jestem ciekawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie podchodzisz do tego profesjonalnie, nie wiesz jak wypromować usługi, nie wiesz co dać użykownikom by byli zadowolenie, a przede wszystkim przedstawiasz szablonową oferte która niczym się nie różni od 100, jak nie więcej, hostingów. W tych czasach trzeba trafić w usługi które nie są oferowane przez większość, być tą mniejszością i wtedy tworzyć coś z przyszłością. To że oferujesz płatność przez różne firmy, to jest nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Strona jest nieczytelna. Dobrze ulozona, ale ten kolor kojarzy mi sie z firankami babci, napisy na nim, szczegolnie te z mala czcionka na moim 1440 na 900 pixeli obrazie nie istnieja. Przycisk "Szczegoly" na jasno szarym tle? Z bialym napisem? Moze chcesz jeszcze bardziej utrudnic uzytkownikom surfowanie?

 

A propo darmowych smyczy i innych takich rzeczy. Wierz mi, zamiast dawac darmowki, ludzie o wiele bardziej docenia nizsze ceny... Po co im smycze, jesli moga mniej zaplacic za hosting, a za zaoszczedzone pieniadze kupic cos, co naprawde im sie przyda? Czy Ryanair daje smycze do lotow za 5 zlotych? Czy daja darmowe posilki na pokladzie, daja obejzec TV? Nie, bo istota duzego biznesu, jest zrobienie go w miejscu, gdzie nikt sie nie spodziewal, ze jest jeszcze miejsce... Dac albo o wiele nizsza cene niz konkurencja, albo wprowadzic innowacyjne rozwiazania, ktore beda te konkurencje wyprzedzac o krok. Jesli nie potrafisz zaoferowac ani jednego, ani drugiego, to nie spodziewaj sie, ze zrobisz na tym dobre pieniadze.

 

I co do Allegro. Jezeli mozesz gdzies sprzedac swoje uslugi, to czemu tego nie robic? Allegro, WHT i inne fora o tematyce komputerowej i internetowej powinny stac sie Twoimi najwiekszymi przyjaciolmi. Sledz fora, szukaj ludzi, ktorzy potrzebuja hosting i sprzedawaj go.

 

Musisz na poczatku postawic sobie jeden cel : kasa. Mysl tylko o kasie i jak ja zdobyc. Nawet jesli sprzedasz hosting i zarobisz na nim tylko 1 zloty, to jest to warte. Kazdy grosz sie liczy. Bo jak zaczniesz myslec o czyms innym, np. rozwojem firmy, dorwie Cie cos, co jest standardowe dla polskiego biznesu, czyli przerost formy nad trescia. Rob pieniadze i je odkladaj, a za kilka miesiecy bedziesz mial dosc kasy i zabezpieczenia, zeby zaczac uzywac wyobrazni i wdrazac zmiany.

 

Pamietaj tez, w biznesie nie istnieja emocje. Nie daj sie im poniesc, cokolwiek bedzie sie dzialo.

 

Moglbys tez podniesc jeszcze bardziej limity transferu dla kont hostingowych, conajmniej dwukrotnie na sam poczatek. Odsylam tutaj : click

 

Miej sie na bacznosci i sprzedawaj gdziekolwiek sie tylko da. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×