Skocz do zawartości
franklucas

Hosting; Mała firma

Polecane posty

Witam,

 

szukam hostingu dla małej firmy.

 

 

 

Wymagania:

 

dobry i wliczony w cenę kreator stron www

 

jakość usług (szybkość otwierania strony, dostępność)

 

Cena do 150 zł (rówież po okresie promocji nie więcej niż 150 zł)

 

 

 

Zastanawiam się nad:

 

Linuxpl.com; tani oraz bardzo fajny kreator www; ale bardzo negatywnych opinii na tym forum dot. tej firmy

 

Home.pl; drogi po okresie promocji

 

Kei.pl; drogi po okresie promocji

 

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem, ale kreator www to dla mnie z definicji coś co nie może być dobre...

Piszę to bo oferta hostingów bez kreatora jest znacznie bogatsza i tam na pewno coś znajdziesz dla siebie.

Zamiast kreatora, radzę skorzystać z jakiegoś cmsa :D - może trochę więcej zachodu niż z kreatorem, ale wyniki o niebo lepsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się że nie ważne czy mała firma czy duża, strony www nie są aż tak drogie - tym bardziej jakaś prosta wizytówka -

aby bazować na szablonach stron.

A skoro to wizytówka to nie potrzebny jest do niej aż tak drogi (duży) hosting, więc może wydatek na początku większy ale potem

w kilkadziesiąt zł. rocznie z domeną można się zmieścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się że nie ważne czy mała firma czy duża, strony www nie są aż tak drogie - tym bardziej jakaś prosta wizytówka -

aby bazować na szablonach stron.

A skoro to wizytówka to nie potrzebny jest do niej aż tak drogi (duży) hosting, więc może wydatek na początku większy ale potem

w kilkadziesiąt zł. rocznie z domeną można się zmieścić.

 

 

Tak jak mówi kolega Edart - nie lepiej zamówić u jakiegosć nie drogiego webmastera wizytówkę i wziąć mały tańszy hosting z względnie dobrą jakością i uptime-em? W końcu jezeli masz dopłacać ileś kaski za kreator - to na dłuższą metę staje się to nieopłacalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×