Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
statystyczny

Statystyczni.pl

Polecane posty

Gość N3T5kY

Wygląd OK, przynajmniej mi przypadł do gustu :P

 

Pomysł ciekawy aczkolwiek po kliknięciu "głosuj", pokazują się tak jakby za duże "paski" z wynikami..., można by dać jakiegoś ładnego flasha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę kolejne wycieranie się Kaczyńskimi to mogę tylko napisać dno. Pomysł niewątpliwie dobry, tylko po przejrzeniu kilku sondaży o zabarwieniu politycznym nasuwa się pytanie czy tą stronkę robi młodzieżówka PO? Rozumiem, że twórca chce iść za modą, ale powinien sobie zdawać sprawę, że moda się zmienia a ta polityczna jeszcze szybciej niż każda inna. Podsumowując, zamysł dobry, ale podobnej treści jest wszędzie pełno, więc sukcesu nie wróżę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam PiS, PO i całe te g... gdzieś, najlepszy system to dyktatura. Podchodzę obiektywnie, dlatego też napisałem, że pomysł sam w sobie jest dobry, gorzej z wykonaniem. Podobno zwolennicy PiS-u mają problemy z czytaniem ze zrozumieniem, ale że PO to tego już nie wiedziałem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

EJ, spokojnie. Jak widać u nas demokracja się nie sprawdziła. Nasi politycy i część obywateli nie dojrzeli do tego. Trzeba ten kraj trzymać pięścią żeby ludzie byli posłuszni. Co do PiSu... Jarosław się skompromitował już nie jeden raz. Lechu jest za mocno spięty. Ludwika już nie ma. Leppera wywalili. Giertycha wywalili, szkoda. O ile PiS coś tam próbował robić jak np przyPiSywac sobie ustawy LPR to PO prowadzi dziki kapitalizm + liberalizm społeczno - moralny zamiast gospodarczego który popieram w pewnych warunkach. Paliknot ciągle nawija że Lechu jest pod wpływem % a sam lata z sztucznym i twierdzi że jest gejem z SLD... Postkomuna u nas rządzi. U nas trzeba rewolucji jeżeli nie chcemy żeby znów być pod okupacją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sądziłem, ze wywiąże się tak burzliwa dyskusja :)

 

@amator

1) "...czy tą stronkę robi młodzieżówka PO?..."

2) "...jak widzę kolejne wycieranie się Kaczyńskimi to mogę tylko napisać dno..."

 

Ad.1) Nie

Ad.2) Zapraszam do "wycierania" się Donaldem jesli to jest blizsze Twoim poglądom

 

Przy okazji pozdrawiam wszystkich miłośników polskiej sceny politycznej, którzy potrafia podchodzic do tematu nie tylko smiertelnie poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł ciekawy - mała uwaga - czasami na głównej w menu zdjęcia pokazują się "krzaczki" w opisach.

Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×