Skocz do zawartości
jarek

koszulki, a nadruki?

Polecane posty

W sumie tak jak w temacie??

 

Zna ktoś dobrą firmę robiącą nadruki na koszulki??

Ja ostatnio zamawiałem chyba 14 koszulek w Gdyni, cena około 45zł (myślałem, że za taką cenę wytrzyma dość sporo...)

 

A tak wygląda po jednym ręcznym(specjalnie w rękach :P) praniu:

http://jarek.biz/koszulka/

 

 

Zna ktoś dobre?? tak do max 60zł za koszulkę??

 

 

pozdr.

jarek ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zgłoś się do mnie, to załatwimy to tak jak będzie najlepiej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio miałem pewne zlecenie w firmie w moim mieście.

Zajmują się bannerami reklamowymi, jednak z tego co wiem również nadrukiem na koszulki. Więc jak zainteresowany to pisz, dane walne na PW ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to ja ci polecę firmę sprawdzoną z której mam koszulkę lanową TTP http://www.kobra.poznan.pl/ > tylko uwaga nie puszczać z białymi rzeczami w pralce bo farbuje :/ najlepiej prać ręcznie

 

 

Jak będziesz robić koszulkę od nich to weź 1 dla mnie za info :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy ile tego potrzebujesz...

 

Zrezygnuj z tego kolorowego logo, zrób to sitem(termotransfer) albo flexem jak masz mniejszy nakład. Tylko znajdź kogoś porządnego, a nie jakieś firmy z allegro itp.

 

Swojego czasu trochę tego sprzedałem. Zwracaj uwagę na to czy koszulka jest dobrej firmy i jak dobrze jest wgrzany nadruk. Nie powinien zbytnio odstawać, lepiej jak ma "fakturę" taką jak koszulka - czyli dobrze wtopiony i niezbyt sztywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy ile tego potrzebujesz...

 

Zrezygnuj z tego kolorowego logo, zrób to sitem(termotransfer) albo flexem jak masz mniejszy nakład. Tylko znajdź kogoś porządnego, a nie jakieś firmy z allegro itp.

 

Swojego czasu trochę tego sprzedałem. Zwracaj uwagę na to czy koszulka jest dobrej firmy i jak dobrze jest wgrzany nadruk. Nie powinien zbytnio odstawać, lepiej jak ma "fakturę" taką jak koszulka - czyli dobrze wtopiony i niezbyt sztywny.

 

 

hmmm... z 15-20 sztuk ;p zależy ile będzie osób... pewnie też tak do 50zł za koszulkę.. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×