Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
marion

Pozycjonowanie...

Polecane posty

Wie ktos jakich polecen uzyc aby moja stronka wyskakiala np w googlach?

<HTML><HEAD><TITLE>Pokoje na "Grapie"</TITLE>

<meta http-equiv="content-type" content="text/html; charset=iso-8859-2">

<META NAME="Keywords" CONTENT="grapa, białka tatrzańska, pokoje gościnne, kotelnica białczańska,pokoje do wynajecia">

<META NAME ="Description" CONTENT="grapa, białka tatrzańska, pokoje gościnne, kotelnica białczańska,pokoje do wynajecia">

<STYLE type=text/css></STYLE>

<META content="MSHTML 6.00.2900.2180" name=GENERATOR></HEAD>

 

Tak wyglada poczatek mojej strony, ale w zadnej wyszukiwarce nie moge jej znalesc.

Dlaczego np w google z tego samego polecenia znajduje 30 stron a w wp tylko 15?

Dzieki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wie ktos jakich polecen uzyc aby moja stronka wyskakiala np w googlach?  

<HTML><HEAD><TITLE>Pokoje na "Grapie"</TITLE>  

<meta http-equiv="content-type" content="text/html; charset=iso-8859-2">  

<META NAME="Keywords" CONTENT="grapa, białka tatrzańska, pokoje gościnne, kotelnica białczańska,pokoje do wynajecia">  

<META NAME ="Description" CONTENT="grapa, białka tatrzańska, pokoje gościnne, kotelnica białczańska,pokoje do wynajecia">  

<STYLE type=text/css></STYLE>  

<META content="MSHTML 6.00.2900.2180" name=GENERATOR></HEAD>  

 

Tak wyglada poczatek mojej strony, ale w zadnej wyszukiwarce nie moge jej znalesc.  

Dlaczego np w google z tego samego polecenia znajduje 30 stron a w wp tylko 15?  

Dzieki za pomoc

 

Za 15 zł, zrobie ci to od ' ręki ' :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodaj strone do katalogow i nawet nie mysl o pseudopozycjonowaniu za 15 zl.....

 

Polecam poswiecenie ciut czasu na przejrzenie forum, ktore podal Fobi :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co mozna zrobic aby swoja strone zareklamowac i szybko znalesc np w googlach?

Prosze o w miare dokladny opis tego procederu.

DZIEKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

musisz sie zdecydowac ... szybko czy dobrze*

 

1. opis strony ( <head> )

2. ma znaczenie budowa (lzejsze strony jakos "ładniej" się indeksuja - ma znaczenie np. to czy strona jest byudowana na warstwach czy tabelach, itd)

3. polskie wyszukiwarki - pomozesz dodajac strone do katalogow

4. poszukaj - jeśli zupełnie nie wiesz od czego zaczac:

- http://tinyurl.com/8ugl9

- http://tinyurl.com/dtkrr

znając podstawowe pojecia mozesz juz szukac dalej

 

przygotuj sie na minimum* pol roku aby dobrze ja wypozycjonowac. pozatym, internet ma to do siebie ze w miejscu nie stoi, jesli strona jest na tyle dobra, po wypozycjonowaniu sama sie obroni, jesli nie jest...

 

* dobrze - strona pojawia sie w pierwszej 5 wynikow po wpisaniu w wyszukiwarce przedmiotu/uslugi ktora strona sie zajmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wpisz w google 'pozycjonowanie' i wybierz jakąś firmę

 

poza tym, opis strony nie ma znaczenia dla google, content również, dodanie do wszystkich katalogów może się źle skończyć (katalogi często korzystają z przekierowań co tylko zaszkodzi), czas pozycjonowania zależy od słowa, można stronę na trudne hasło wypozycjonować bezpiecznie w 2 miesiące, zapomnij, że strona bez żadnej ingerencji będzie na wysokiej pozycji pod konkurencyjnym hasłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra ludzie teraz to ja wogole nie wiem o co chodzi. Jeden tak drugi innaczej. To co w koncu robic????

Slyszalem ze linki na stronie tez jakos pomagaja. O co z tym biega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpisz w google 'pozycjonowanie' i wybierz jakąś firmę

 

poza tym, opis strony nie ma znaczenia dla google, content również, dodanie do wszystkich katalogów może się źle skończyć (katalogi często korzystają z przekierowań co tylko zaszkodzi), czas pozycjonowania zależy od słowa, można stronę na trudne hasło wypozycjonować bezpiecznie w 2 miesiące, zapomnij, że strona bez żadnej ingerencji będzie na wysokiej pozycji pod konkurencyjnym hasłem

 

moj blad, zapomnialem dopisac

 

Dobra ludzie teraz to ja wogole nie wiem o co chodzi. Jeden tak drugi innaczej. To co w koncu robic??  

 

i jeden i drugi mowi dobrze, tyle ze yten pierwszy niesprecyzowal, co uczynil ten drugi ;)

 

IMHO probujesz brac sie za cos, o czym nie masz pojecia, mam wiec nadzieje ze chcesz sie tego nauczyc, a nie zaczac na tym odrazu zarabiac. pozycjonowanie to cala branza, cale firmy sie z tego utrzymuja, jesli robisz to hobbystycznie, to i tak w zlym miejscu zaczynasz szukac pomocy (nie twierdze ze nie ma tutaj ludzi o odpowiedniej wiedzy - poprostu forum to jest tematyczne - i to bardzo wasko tematyczne - jest wiele stron i for o tej tematyce, i tylko tej.

http://forum.optymalizacja.com - czytac, czytac i jeszcze raz czytac. To nie takie proste i nie da sie tego zrobic w jeden dzien.

 

Jesli nadal chcesz sie tym zajmowac, google napewno wypluja tony wynikow, przegladajac kilka pierwszych stron poznasz terminologie ktora pozwoli Ci szukac dalej.

 

Slyszalem ze linki na stronie tez jakos pomagaja. O co z tym biega?

Jak by to powiedziec... wyobraz sobie ze dom ktory wybudowales za pieniadze na ktore ciezko pracowales ma taki drobny mankament... nie ma drzwi - sprobuj sie po nim poruszac. Nie bez powodu roboty indeksujace nazywane sa pajakami - z linkow tworzysz siec po ktorej sie poruszaja odczytujac to co widac na Twojej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym, opis strony nie ma znaczenia dla google, content również
:shock:

 

Co nigdy nie słyszałem takich głupot. Zauważ że opis "description" też jest ważny, jeżeli twoja strona nie jest odpowiednio duża to opis w wyszukiwarce jest właśnie brany z tagu description. Co do contentu to też się nie zgodze jakieś znaczenie napewno ma i pomaga. Wg. mnie linki są najważniejsze lecz to nie wszystko. Dobry content i odpowiednie przystosowanie i lecisz w góre (nie przy wszystkich słowach).

 

P.S Zajmuje się w firmie pozycjonowaniem więc wiem co mówie

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fobi

Juz nie raz pokazano, ze w przypadku google content i inne glupoty nie sa najwazniejsze. Ogromna liczba linkow robi swoje (patrz konkurs2005.seopl.org i wyszukiwanie konkursowej frazy, wczesniej bylo na przyklad radio maryja na pierwszej pozycji). Wiec naprawde algorytmy google sa bardzo kiepskie.

 

Pozdrawiam,

Bartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz nie raz pokazano, ze w przypadku google content i inne glupoty nie sa najwazniejsze.

 

@fobi fobi ale ja nie powiedziałem że content i opis jest najważniejszy !! Lecz nie można ich ignorować ! Czasami content może dać większą stabilność niż same linki

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym, opis strony nie ma znaczenia dla google, content również
:shock:

 

Co nigdy nie słyszałem takich głupot. Zauważ że opis "description" też jest ważny, jeżeli twoja strona nie jest odpowiednio duża to opis w wyszukiwarce jest właśnie brany z tagu description. Co do contentu to też się nie zgodze jakieś znaczenie napewno ma i pomaga. Wg. mnie linki są najważniejsze lecz to nie wszystko. Dobry content i odpowiednie przystosowanie i lecisz w góre (nie przy wszystkich słowach).

 

P.S Zajmuje się w firmie pozycjonowaniem więc wiem co mówie

 

to była taka prowokacja słowna :wink: a teraz na poważnie - chodziło mi o to, że możesz zrobić sobie stronę, która będzie miała idealne proporcje zagęszczenia słów i wszystkie inne pierdoły włączając w to nagłówki, boldy, italici itp. a i tak można to wszystko przebić paroma dobrymi linkami

 

myślę jednak, że description nie jest ważny - to, że google go pokazuje o niczym nie świadczy, miałem już paręnaście razy taką sytuację, że strona nie miała zaindeksowanego tytułu i opisu, a mimo tego nie zmieniała pozycji - przyczyna to linki

 

co do contentu to zdanie mam podobne - dobry pomaga, ale nie jest to konieczność, linki zrobią swoje

 

p.s też zajmuję się pozycjonowaniem, również w firmie i wypozycjonowałem już trochę poważnych firm co nie jest wcale wyznacznikiem mojej wiedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że strona nie miała zaindeksowanego tytułu i opisu

 

Jeżeli google łyknie linka lecz nie wejdzie na strone to tak się dzieje :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że strona nie miała zaindeksowanego tytułu i opisu

 

Jeżeli google łyknie linka lecz nie wejdzie na strone to tak się dzieje :)

 

Pozdrawiam

 

Wlasnie mam taki przypadek www.prezydentpolski.pl w google strona jest na pierwszym miejscu po wyszukaniu prezydent polski, lecz nie ma ani tytulu ani opisu tylko click here. Natomiast w yahoo na 13 pozycji ma wszytsko dobrze opisane....Moze ktos mi to wytlumaczyc, bo w pozycjonownaiu jestem zupelnym laikiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×