Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
waz

Problem z kodowaniem

Polecane posty

Witam.

 

Posiadam konto reseller w jednej z firm hostingowych, zauważyłem że po zrobieniu kopi zapasowej konta mojemu (może moim nie wiem testuję) userom w bazie pojawiają się krzaczki zamiast polskich znaków!

 

 

 

Po czym ręcznie poprawiam, robie backup w DA, odzyskuje i znów są krzaczki o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak robisz backup to w jakim formacie ?, jeżeli w sql to sprawdź czy na początku masz gdzieś wzmianke o kodowaniu, i jak importujesz backup zaznaczaj BINARNY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak robisz backup to w jakim formacie ?, jeżeli w sql to sprawdź czy na początku masz gdzieś wzmianke o kodowaniu, i jak importujesz backup zaznaczaj BINARNY.

 

Rozumiem sprubuje binarnie jak się nie da nic zrobić. Chodzi o to że Panel Direct Admin do tej pory działał dobrze robiłem backup całego konta z poziomu DA, odzyskiwałem i grało, a teraz te krzaczki. Poprawiam w ramach testu w tabelach na polskie znaki, robie znowu backup Direct Adminem, odtwarzam i baza z krzaczkami!

 

 

 

 

Jak nie będę miał wyjścia to będę robił z poziomu Mysql ale za pomocą panelu to wygoda robi całe konto + bazę + domeny itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×