Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
vServ.pl

!5 KONT NA TEST!

Polecane posty

Witam, potrzebujemy 5 osób do przetestowania naszej nowej usługi (przez 10 dni), a następnie wystawienie opinii. Pierwsze 5 osób, które się zgłosi w tym temacie otrzyma na 10 dni konta shared bez żadnych limitów (pojemność/transfer/bazy danych etc.). Pięć osób, które się zgłoszą pierwsze, proszę o podanie na PW loginu, hasła, adresu e-mail oraz nazwę swojej domeny.

 

Ze wszystkich użytkowników zostanie wylosowany jeden, który otrzyma darmowe konto o takich parametrach na 3 miesiące!

 

Tomasz Wesołowski

vServ.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My nie z tych co się boją:) Korzystajcie do woli, na zdrowie. Czekam na PW na dane od Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce tutaj robić żadnego zamieszania... ale opłaca to się wam? Przetestować jego usługi za friko przez 10dni.. przecież to szkoda zachodu...

 

Ze wszystkich użytkowników zostanie wylosowany jeden, który otrzyma darmowe konto o takich parametrach na 3 miesiące!

 

Nie chcę nic tu pisać, ale inne firmy dawały np: 5,10 kont za friko przez rok! i beż żadnego testu i innych pierdół..

Nie odbieraj tego źle, ale wypisuję tylko prawdę... :)

 

Dla mnie szkoda czasu i zachodu...

 

 

 

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK
Nie chce tutaj robić żadnego zamieszania... ale opłaca to się wam? Przetestować jego usługi za friko przez 10dni.. przecież to szkoda zachodu...

 

Ze wszystkich użytkowników zostanie wylosowany jeden, który otrzyma darmowe konto o takich parametrach na 3 miesiące!

 

Nie chcę nic tu pisać, ale inne firmy dawały np: 5,10 kont za friko przez rok! i beż żadnego testu i innych pierdół..

Nie odbieraj tego źle, ale wypisuję tylko prawdę... :)

 

Dla mnie szkoda czasu i zachodu...

 

 

 

pozdr.

 

fakt faktem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dość, że mu przetestują maszynę to jeszcze nic z tego nie będą mieć :)

Fajowsko! :)

 

No właśnie :) Nie wiem dlaczego nikt ze 'starych wyg' tego nie skomentował... :)

Pamiętam, że hekko robił coś takiego tylko chyba nie było limitu osób, ale na końcu dał wszystkim testerom 10 czy tam 20% zniżki u niego na jakiś pakiet. Nie pamiętam dokładnie.. i nie było to też 7 czy 10dni, a cały miesiąc (o ile dobrze pamiętam :) )

 

 

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo wszystkich zadziwi niespodzianka, która czeka na pomocnych:D Niestety nie mogę zdradzić co to za niespodzianka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem takie testowanie kont jest bezsensowne, co innego rozdanie kont na okres miesiąca za darmo. Taki okres testowy 10 dniowy to robią firmy których nie stać na administratorów i beta testerów usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy za informację o stanie naszego konta:) Natomiast jeżeli pozwolisz, sami ocenimy na co nas stać a na co nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Firma którą stać na administratora i beta testerów nie daje kont użytkownikom aby testowali ich usługi, to Wy powinniście przetestować wasze usługi oraz zabezpieczenia. Co innego rozdać 5-10 kont na okres miesiąca za darmo, albo losowanie jednego konta na rok wtedy jest to promocja. A takie testy które wy tutaj zaoferowaliście oferuje pierwsza lepsza firma hostingowa (7,14 dni testu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firma którą stać na administratora i beta testerów nie daje kont użytkownikom aby testowali ich usługi, to Wy powinniście przetestować wasze usługi oraz zabezpieczenia. Co innego rozdać 5-10 kont na okres miesiąca za darmo, albo losowanie jednego konta na rok wtedy jest to promocja. A takie testy które wy tutaj zaoferowaliście oferuje pierwsza lepsza firma hostingowa (7,14 dni testu)

 

Dziękujemy również za informację iż nasza firma nie posiada administratora:) Ohh, jak wielu rzeczy można się dowiedzieć na forum :)

 

PS

 

Co ma do tej sprawy test innych firm hostingowych? Proszę przeczytać temat ze zrozumieniem;) My prosimy o przetestowanie serwera i jest to obustronna korzyść. Natomiast test w innych firmach o jakim mówisz to normalny test dla userów, który również będzie dostępny u nas gdy wprowadzimy usługę do sprzedaży.

 

O jaką promocję chodzi? Czy my urządzamy jakąś promocję? :D Może znowu coś ciekawego się dowiemy :D

 

I na koniec. Nikt nikogo nie zmuszał do brania udziału w teście nowej usługi:) Osoby, które się zgłosiły, zrobiły to z własnej, nieprzymuszonej woli, za co im bardzo dziękujemy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, wyraziłem tylko swoje zdanie na ten temat. Dziękuje.

 

Oczywiście każdy ma do tego prawo, a my potrafimy przyjąć pochwały jak i również krytykę, jeżeli tylko jest ona na temat:) Niestety tutaj nie mogę tego powiedzieć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprostu wyraziłem swoje zdanie, siedze w tej branży długo i wiem co nieco jeżeli kogoś uraziłem to sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ego dali na test i tyle koniec tematu, nie chcesz skorzystać to nie komentuj. Każda firma prowadzi swoją strategie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, dziękujemy wszystkim za przetestowanie naszej usługi. Chciałbym oznajmić iż już teraz osoby testujące mogą kupić konta po promocyjnej cenie! Jedyne 10zł m-c (brutto) !! Normalna cena konta wynosi 15zł m-c! Zapraszam na PW lub tomek@vServ.pl

 

Już niedługo także, jedna z osób testujących dostanie konto za darmo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×