Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Livo

[Opinie] Norted.com

Polecane posty

Witam. Serdecznie prosiłbym o opinie o VPS'ach firmy Norted.com. Zastanawiam się nad serwerem VM6. Jednak jak zazwyczaj to bywa, nie mogę znaleźć informacji o procesorze oraz łączu. Czy ktoś korzysta z usług tej firmy? Posiadają jakiś darmowy support w razie problemu?

 

EDIT:

Jeszcze jedno pytanko, troszkę bardziej ogólne. Zawsze korzystałem z bezpiecznych serwerów wirtualnych i tu moje pytanie czy firmy zabezpieczają swoje VPS w przeciwieństwie do dedyków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Serdecznie prosiłbym o opinie o VPS'ach firmy Norted.com. Zastanawiam się nad serwerem VM6. Jednak jak zazwyczaj to bywa, nie mogę znaleźć informacji o procesorze oraz łączu. Czy ktoś korzysta z usług tej firmy? Posiadają jakiś darmowy support w razie problemu?

 

EDIT:

Jeszcze jedno pytanko, troszkę bardziej ogólne. Zawsze korzystałem z bezpiecznych serwerów wirtualnych i tu moje pytanie czy firmy zabezpieczają swoje VPS w przeciwieństwie do dedyków?

 

Witam

 

Norted ma swoje VPS-y w USA, wiadomo pingi nie są za ciekawe granice 170ms , mialem tam serwer przez 2 mc, nie sprawial zadnych problemow ale niestety lagi sa w SHH i to dosc spore. Jeżeli szukasz za granicą VPS-a polecam ci http://usrhosting.co.uk VPS-y są na serwerach DELL lokalizacja w UK BlueSquared Data Center Na prv moge wyslac kod rabatowy na 25% znizki na kazdy plan. Uzywam go aktualnie, pingi są odemnie 46-54 ms.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś korzysta? Jak się spisują VPSy? Chyba ceny ostatnio obniżyli, oferta wygląda bardzo atrakcyjnie a do tego niby gwarantują 99,8% uptime.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×