Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
noose

[DirectAdmin] ma ktos PL pack ??

Polecane posty

witam.

chce sobie kupic directadmin'a i potrzebuje polski lang pack..... ma ktos :?: czy sam musze tlumaczyc :?

pozdro

 

Wysłany Pon Cze 28, 2004 8:18 am:

 

nikt nie ma :?: :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tlumaczenie moze amatorskie, ale za darmo. Nie zawiera ikonek.

Instrukcje jak zainstalowac:

http://help.directadmin.com/item.php?id=35

W skrocie:

Kod:

cd /usr/local/directadmin/data/skins/enhanced/lang

mkdir -m 755 pl

cd pl

wget http://www.cyberdusk.pl/free/directadmin-pl.tgz

tar zxf directadmin-pl.tgz

rm -f directadmin-pl.tgz

chown diradminiradmin -R ../pl

 

potem juz tylko w panelu nalezy w trybie uzytkownika kliknac na "Site Summary / Statistics / Logs" i wybrac nowy jezyk.

http://www.cyberdusk.pl/free/directadmin-pl.tgz

 

 

 

Prosze i czekam na dziękuje 8)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×