Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Fermi

Sponsoring serwera dedykowanego.

Polecane posty

Gość Fermi

Witam!

 

Odrazu powiem jeżeli to nie ten dział to przepraszam.

 

Otóż szukam sponsora na serwer dedykowany pod grę MMORPG. Gwaratnuje 5000+ odwiedzin dziennie. Ponad 3-4k graczy. Nazwa serwera oczywiście w tej kwesti zostawiam sponsorowi. Reklamy na stronie tylko sponsora (żadnych GoogleAdsense - chyba że sponsor sam zechce się tym zając i ciągnąc z tego pieniądze). Nie będe z tego pobierał żadnych kosztów związanych z prowadzeniem - jedynie wyjątkami są: hosting www i koszty doliczenia transferu.

 

Cena serwera to około 451.39PLN. W skład tej kwoty wchodzi:

 

Serwer dedykowany

Intel Quad Q6600 4x 2.40+ GHz 64 bits

8GB RAM.

Dysk: 250GB

Łącze:1 Gbps

Windows 2003 standard 64bits.

 

Jeżeli ktoś jest chętny proszę o kontakt tutaj lub na:

gg://13534716

yahoo:// xfermi@yahoo.com

email:// xfermi@gmail.com

 

 

Pozdrawiam

 

 

Do administracji - jeżeli ten temat nie pasuje do pozostałych proszę o przeniesienie do odpowiedniego - z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fermi

Jeżeli coś Ci nie pasuje napisz. Ale głupie komentarze zatrzymaj dla siebie bo nic nimi nie zdziałasz

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting

Witam.

Fermi Czy zdajesz sobie sprawę ile kosztuje prąd, internet, oraz masa innych rzeczy bez których serwer dedykowany działać nie będzie ? Wątpię aby jakaś firma skusiła się wchodzić w coś czego już jest pełno ba MASĘ w polskim Internecie... Na początek aby sprawdzić to co piszesz odnośnie uniq itp. itd. poproś o coś skromniejszego z biegiem czasu gdy serwis, gra się rozrośnie i będziesz na tym zarabiał sam sobie opłacisz taki serwer jaki chcesz....

 

 

 

To moje skromne zdanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!

 

Odrazu powiem jeżeli to nie ten dział to przepraszam.

 

Otóż szukam sponsora na serwer dedykowany pod grę MMORPG. Gwaratnuje 5000+ odwiedzin dziennie. Ponad 3-4k graczy. Nazwa serwera oczywiście w tej kwesti zostawiam sponsorowi. Reklamy na stronie tylko sponsora (żadnych GoogleAdsense - chyba że sponsor sam zechce się tym zając i ciągnąc z tego pieniądze). Nie będe z tego pobierał żadnych kosztów związanych z prowadzeniem - jedynie wyjątkami są: hosting www i koszty doliczenia transferu.

 

Cena serwera to około 451.39PLN. W skład tej kwoty wchodzi:

 

Serwer dedykowany

Intel Quad Q6600 4x 2.40+ GHz 64 bits

8GB RAM.

Dysk: 250GB

Łącze:1 Gbps

Windows 2003 standard 64bits.

 

Jeżeli ktoś jest chętny proszę o kontakt tutaj lub na:

gg://13534716

yahoo:// xfermi@yahoo.com

email:// xfermi@gmail.com

 

 

Pozdrawiam

 

 

Do administracji - jeżeli ten temat nie pasuje do pozostałych proszę o przeniesienie do odpowiedniego - z góry dziękuje.

 

Jedynie serwerownie w USA , w Polsce nikt ci tego nie zasponsoruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedynie serwerownie w USA , w Polsce nikt ci tego nie zasponsoruje

 

ale On po prostu chce, by ktoś zapłacił mu za najmocniejsze kimsufi z ovh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fermi

Active-Hosting.

 

Zgadzam sie z Tobą. W 100%. Jednakże napisałeś że - tu cytuję:

 

"poproś o coś skromniejszego z biegiem czasu gdy serwis, gra się rozrośnie i będziesz na tym zarabiał sam sobie opłacisz taki serwer jaki chcesz"

 

W moim wypadku to będzie "serwerowe samobujstwo". Jak wiesz gry MOORPG polegają na konkurencji , zabijania potworków itp. Sam pomyśl gdybyś był na miejscu gracza czy zagrałbys gdzieś gdzie ludzie (gracze) mają po jakieś tam poziomy, sprzęt ? To już mija się z celem bo ja bym nie chciał już grać tam. Jeszcze wracając do maszyny. Jeżeli postawię ten serwer na jakimś słabym sprzęcie to przy 1,500 graczy się sypnie - wiele razy mi się tak zdarzało). Po starcie trzeba by było jeszcze czekać na nową maszyne (lepszą/wydajniejszą) bo ta jest za słaba - w takich sytłacjach dużo osób "z mostu" rezygnuje z gry a to dlatego że zespół serwery nie przewidział że zajdzie taka potrzeba.

 

Co do zarabiania:

 

Ja nie chce zarabiać. Nie chce otrzymywać jakiś pięniędzy z tego powodu. Lubie stworzyć coś z czego ludzie będą korzystać (w tym wypadku grać). Sprawia mi to przyjemność jak widze te 1000 graczy czy tam nawet 100.

Dzisiaj żeby coś z działać trzeba mieć pieniądze. Ja sam nie utrzymam serwera bo poprostu nie wyrobie z kasą. Dlatego napisałem tutaj.

 

 

Dziękuje Wszystkim za komentarze.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakieś portfolio ? może vpsa bym dał ale to maksimum.
Czytanie ze zrozumieniem się kłania? On chce dedyka (i to nie jakiegoś słabego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mogę mu tylko zaoferować vpsa, nic więcej mu nikt nie da.
Ale co to kogo obchodzi? VPS w jego przypadku jest tak samo przydatny jak konto na e-mail gmailu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fermi

Myślałem nad VPS jednakże nie jest on tak wydajną "maszyną".

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×