Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
m.p

Reseller z jabberem

Polecane posty

Witam,

przejrzałem już wiele ofert, jednak żadna mi nie odpowiada. Otóż szukam dobrego resellera w Europie (najlepiej w Polsce) z serwerem Jabbera. Cena? Myślę nad 200 - 300zł / rok. Niestety nie znalazłem ofert resellerów z serwerem Jabbera, a więc jeśli ofert będzie sporo, podam konkretne parametry.

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otóż szukam dobrego resellera w Europie (najlepiej w Polsce) z serwerem Jabbera. Cena? Myślę nad 200 - 300zł / rok. Niestety nie znalazłem ofert resellerów z serwerem Jabbera, a więc jeśli ofert będzie sporo, podam konkretne parametry.

Reseller w Polsce, z Jabberem w cenie 200- 300zł za rok? Z takim budżetem można szukać konta www, a nie konta reseller, a z jabberem może być tu niezły problem, bo niestety nie jest to żadnym standardem przy tego typu usługach. Możesz jedynie dogadywać się w tej kwestii z jakąś firmą indywidualnie, ale... nie za te pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maciej możemy ustalić dla ciebie indywidualną oferte z jabberem. Jednakże nasze ceny nie należą do najniższych. Za 500 zł rocznie mogę zaoferować :

 

5/60 GB miesięcznie z jabberem. W tym pakiecie jest 14 % rdzenia (narazie tylko 3-4 klientów wykroczyło za ten limit, więc bez obawy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×