Skocz do zawartości
mag

opinie: leaseweb.com - serwery dedykowane

Polecane posty

LW po cichu zmieniło swoją ofertę. Ceny wydaje mi się że wzrosły.jako przykład :

 

aktualnie ceny na tej zakładce wzrosły o około 20-40E. http://www.leaseweb.com/en/products/dedica...rs/packages/36/

poza tym jeszcze ze 3-4tyg temu ostatni procesor miał 2xQuad core, miał 4 dyski i był za cenę koło 139E... a już myślałem o przejściu z tego serwera co mam teraz ( gdyż cena wydała mi się atrakcyjna. a tu taki zonk.

 

subskrybuje ich newslettery a o zmianie cen nie poinformowali;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że moi kliencie mają ograniczony dostęp do moich usług. Neostrada ma dostęp do moich serwerów stojących w Leaseweb, ale osoby posiadające Internet u innych operatorów po prost nie widza moich serwerów, zero odpowiedzi. Ktoś ma jakieś informacje na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Balon: jakich oni mają operatorów ?

może to np wina tego że aktualnie LW jakieś tam routery wymienia czy tam coś. albo też są np jakieś problemy na pl-ix. Ciężko stwierdzić. u mnie nikt problemów nie ma.

 

 

a nie jest czasem tak że świeżo oddelegowałeś domenę i nie wszyscy ją jeszcze widzą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klienci na łączach dialogu skarżą się głównie. Ogólnie pozostali to w sumie losowe osoby z losowym operatorem.

 

Jakieś większe informacje na temat tej wymiany routerów posiadasz może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, nie wiem. Ja mam teraz dodatkowo zablokowane płatności Dotpay - aplikacja sprawdzająca kody nie może się połączyć z dotpay'em. A klienci nadal nie mają dostępu do serwera.

 TLP001.local [09:43] ~ . mtr -r 195.150.9.51
HOST: dotpay.pl				   Loss%   Snt   Last   Avg  Best  Wrst StDev
 1. gi7-0.r2.sbp.leaseweb.net	 0.0%	10	0.9  10.8   0.4  52.5  21.1
 2. te0-0-0-0.crs.evo.leaseweb.n  0.0%	10	1.0   1.1   0.6   1.7   0.3
 3. 195.69.144.175				0.0%	10   17.9   7.0   2.0  33.0  10.3
 4. ???						  100.0	10	0.0   0.0   0.0   0.0   0.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

gdzies już pisałem , ale LW ma chyba jakieś spore problemy ze sobą.

 

wybitnie ograniczyli liczbę konfiguracji serwerów dedykowanych, baaaardzo mocno okroili ofertę.

http://www.leaseweb.com/en/products/dedica...rvers/packages/

unmetered server ostatni (3), teraz łączy w sobie poprzedni storage server z unmetered server i to chyba jest jedyny sensowny serwer w porównaniu do tego co było kiedys. dodatkowo ceny wzrosły

 

aktualnie w panelu lw jest taka informacja

Dear customer,

 

currently we are processing all received payments, this process can take a bit longer then you are used to. Please be patient while we process all payments, and update the payment status in the SSC. In the meantime we will not suspend customers with unmatched payments.

 

Kind regards,

 

LeaseWeb Administration

 

myślę że LW ma jakiś mega problem ze sobą, jakość odpowiedzi sales@lw spadła i to w sposób baaardzo dziwny.

wie może ktoś coś więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting

potwierdzam teraz oceniam cale LW na 3 z 10

Klient który kupił serwer przez nas w LW miał opłacony do dnia 26 luty 2009 i zrezygnował (zgodnie z regulaminem zgłaszając to 30 dni wcześniej przed kolejną płątnością) a co zrobiło LW ? wyłączyło serwer oraz zrobiło format dysku dnia 8 luty.... 1400 zł za serwer to nie mało.... Nie polecam obecnie LW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a wiesz coś więcej ? czym to jest spowodowane ? tymczasowe problemy ?

czy to już tak będzie cały czas ? teraz to oni nawet dobrych cen nie mają. jeszcze półtora miesiaca temu za 140e był 2xquad z 2x1tb + 2x80GB hdd. słabo widzę przyszłość LW.

 

mam nadzieję że wrócą na swą poprzednią drogę rozwoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting
a wiesz coś więcej ? czym to jest spowodowane ? tymczasowe problemy ?

czy to już tak będzie cały czas ? teraz to oni nawet dobrych cen nie mają. jeszcze półtora miesiaca temu za 140e był 2xquad z 2x1tb + 2x80GB hdd. słabo widzę przyszłość LW.

 

mam nadzieję że wrócą na swą poprzednią drogę rozwoju.

 

nie wiem nic przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×