Skocz do zawartości
varez

[WINDOWS] Skrót do niczego :P

Polecane posty

Witam, poszukuje jakiejs linijki wiersza polecen, albo w ostatecznosci aplikacji (exe) która nie robi nic.. tak - nic.. jeżeli chodzi o polecenie shellowe, to najlepiej cos co nie wywoluje zadnego programu - zeby odpalanie tego skrótu nie męczyło w najmniejszym stopniu kompa.. ew jakis programik ktory po odpaleniu natychmiast sie zamyka i nie sluzy to niczemu wiecej :P

 

Pozdrawiam :P

~varez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisz sobie w pascalu :P

 

program nic;

begin

end.

 

:)

 

P.S - Temat mnie trochę zdziwił, przeczytałem treść Twojego posta 3x i chyba dobrze zrozumiałem o co Ci chodziło (mam nadzieję :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm, plik bat z @rem w srodku jest nawet nawet, z tym ze miga mi to czarne "dosowskie" okienko.. to samo bedzie przy pascalu :P gdzies delphi mialem, ale tam nie wiem jak zamknac program tak ło ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×