Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
sonin

Konto Ovh - Pomoc

Polecane posty

Witajcie,

 

Potrzebuje pilnie kontaktu z kimś kto ma serwer wirtualny w Ovh (minimum 90 PLAN);

Nie pytajcie po co/ dlaczego, po prostu.. dość niecodzienny wypadek.

Proszę pisać na pw, za pomoc odpowiednio się odwdzięczę.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie chcesz go opisać? Przecież jak ktos zna odpowiedź, to może się ona przydać innym - przecież nie jest powiedziane, że tylko Ty masz taki problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kogo/ Czego nie chce opisać ?

Kto i na co ma znać odpowiedź ?

Nie napisałem przecież z prośbą o rozwiązanie problemu, tylko z prośbą o kontakt kogokolwiek kto ma konto wirtualne w Ovh.

A jeżeli nie chciałem dzielić się opowieścią o tym publicznie na forum - znaczy, że miałem ku temu jakieś powody.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kogo/ Czego nie chce opisać ?

"dość niecodziennego wypadku"

Kto i na co ma znać odpowiedź ?

Jak prosisz o kontakt, to pewnie nie po wsparcie psychiczne. Zapewne chcesz o coś zapytać, a gdy jest pytanie, to zwykle jest i odpowiedź na nie.

A jeżeli nie chciałem dzielić się opowieścią o tym publicznie na forum - znaczy, że miałem ku temu jakieś powody.

Dlatego grzecznie zapytałem... Może nie tylko Ciebie dotyczy ta "opowieść" czy ten "dość niecodzienny wypadek"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zająłem już stanowisko w tej sprawie, i nie zamierzam uprawiać zbędnej polemiki.

Jeżeli wiesz lepiej, że potrzebuje kogoś o coś pytać - ok.

Pogrubiłeś słowo "grzecznie" w swojej powyższej wypowiedzi, sugerując tym samym, że zwróciłem się do Ciebie w sposób niegrzeczny - nie widzę tego, aczkolwiek jej ton mógł być stosunkowo oschły, było to zamierzone, bo jak napisałem - pisać na pw, i nie drążyć na forum w czym rzecz - znaczy, pisać na pw i nie drążyć.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×