Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
sproject

LxAdmin vs ISPCP

Który darmowy panel polecasz?  

21 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który darmowy panel polecasz?

    • LxAdmin
      11
    • ISPCP
      7
    • inny (napisz jaki)
      3


Polecane posty

Dobra, nadchodzi ta wielka chwila, gdy potrzebuję się zdecydować na jeden z darmowych paneli.

Na oku mam LxAdmin i - teoretycznie lepszy - IspCp. Pytanie brzmi: który wybrać oraz czy LxAdmin pozwala z automatu tworzyć konta testowe, które zostaną usunięte po określonym upływie czasu (wiem, że IspCp sobie z tym nie radzi)?

 

Mam nadzieję, że nie będziecie się pytać do czego go potrzebuję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, nadchodzi ta wielka chwila, gdy potrzebuję się zdecydować na jeden z darmowych paneli.

Na oku mam LxAdmin i - teoretycznie lepszy - IspCp. Pytanie brzmi: który wybrać oraz czy LxAdmin pozwala z automatu tworzyć konta testowe, które zostaną usunięte po określonym upływie czasu (wiem, że IspCp sobie z tym nie radzi)?

 

Mam nadzieję, że nie będziecie się pytać do czego go potrzebuję. :)

 

to ma byc na vps-ie ? bo inaczej z tego co wiem lxadmin jest płatny a jak już płacić to DA ! :)

I to i to ma bolące braki, co do usuwania/blokowania kont testowych i innych to raczej będziesz musiał mieć jakiegoś cms-a na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Racja. Nawet nie zwróciłem uwagi (niepotrzebnie tyle się napatrzyłem na oferty VPS-ów :)).

Oczywiście całość będzie na dedyku, czyli pozostaje tylko IspCp lub... DA.

 

Orientuje się ktoś gdzie najtaniej kupię comiesięczną licencję? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A DA too można gdzieś potestować od strony administracyjnej? W sensie postawić od nowa i się nim pobawić.

 

Mozesz zamowic licencje testowa na panel DA w www.directadmin.com, zakladasz tam konto klienta ,logujesz sie, zamawiasz licencje lifetime pozniej wysylasz mail na sales@directadmin.com z prosba o aktywowanie licencji DA testowej w mailu podajac numer swojej licencji , i wsio masz DA za free na 30 dni, ja na jednym ze swoich serwerow mam ja juz prawie 2mc i odziwo jescze nie zablokowali jej :P , jezeli ktos potrzebuje pomocy przy instalacji to polecam sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×