Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Bartosz Gadzimski

Opinie inten.pl

Polecane posty

Gość Bartosz Gadzimski

Opinie o inten.pl

 

Witam,

 

Proszę o wszystkie opinie użytkowników firmy inten.pl

 

Dziękuję i Pozdrawiam,

Bartek

Pytania i problemy w TYM temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Bardzo dobra firma. Nie zauważyłem żadnych problemów w (co ważne) szybkim działaniu moich stron. Ceny przystępne, kontakt z administratorem przebiega wzorowo. Panel administracyjny to Direct Admin.

 

 

Wiem, że większość osób powie "jednopostowiec", ale przypominam że można zobaczyć datę rejestracji użytkownika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam u nich teraz radio internetowe i również mogę o inten.pl mówić w samych superlatywach. Problemy się zdarzały, ale były przez nich błyskawicznie rozwiązywane, ponadto jeśli zdarzył im się błąd (a zdarzał się bardzo rzadko), to po pierwsze przyznawali się do niego, po drugie natychmiast go naprawiali, po trzecie sami (sic!) proponowali rekompensatę, która mnie w pełni satysfakcjonowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda porządnie... poza tym, że nie można się rozliczać za zużyty transfer (np. w GB) lub też nie dają limitów transferu w GB, tylko trzeba wykupywać pasmo - ta rzecz całkowicie jak dla mnie wyklucza firmę. Choć DH znowu sobie jakoś radzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że odkopanie starego tematu, tym bardziej żeby tylko dopisać pochwałę z nowego konta, ale...

Byli i są profesjonalni, miałem tam konta reseller i shared kilka lat i praktycznie żadnych problemów. A że są skromni to niewiele o nich w sieci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×