Skocz do zawartości
kriss

[Opinia] vpsrepublic.com

Polecane posty

Od paru dni korzystam z ich usług. Jestem zadowolony. Pingi trochę wysokie, ale poza tym ok. Pakiet za 5,50usd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś odważny ma u nich VPSa? Jeżeli tak, to jak długo, do czego używa i jak się ten VPS sprawuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak długo czeka się na złożenie konta?

 

ja czekałem kilka godzin, co do uptime to od 05.09 mam go na poziomie 99,86% choć fakt faktem nie obciążam maszyny za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób które używają tego VPSa.

 

Zakupiłem go 19 listopada.

Dzisiaj dostałem maila że muszę jak najszybciej zapłacić za niego jeśli chcę korzystać z niego przez kolejny miesiąc.

Faktura została wystawiona z dniem 01 grudnia. czy to normalne?

 

Jak u nich wygląda ten okres rozliczeniowy, wiecie może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

 Korzystam z ich usług już 5 miesięcy. Co prawda, przez większość tego czasu serwer stał praktycznie nieużywany (dopiero niedawno zabrałem się za magisterkę ;) ), ale coś mogę o nim powiedzieć.

 

Zasoby są takie, jak obiecują. Ping do pracy po SSH zupełnie wystarczający. Przez chwilę miałem tam postawionego FTPa, ale działał podejrzanie wolno - chociaż to akurat może być wina mojej nieudolnej konfiguracji, nigdy nie wiadomo :D System postawią Ci taki, jaki chcesz, dopóki dostarczysz im (lub pokażesz w necie) template do HyperVM. Chciałem ArchLinux, ale jak poszperałem, to okazało się, że niewiele osób próbowało przerobić go na maszynę wirtualną, więc zostałem przy Debianie.

 

Support, jak na usługę za $5.50, bardzo dobry. Na każdego maila (ticket w ich systemie) odpowiadają zazwyczaj w ciągu kilku godzin (czasem wcześniej, czasem później - zależy od pory dnia). Na samym początku aktywowali mi niższy plan niż opłaciłem, ale po zgłoszeniu szybko to naprawili. Są konkretni i uprzejmi - zupełnie nie jak firma-widmo, którą w istocie są :)

 

Nie jestem pewien, czy postawiłbym na tym jakąś firmową stronę, ale do nauki albo do stron domowych - jak najbardziej polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×