Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kaczortrex

hosting+ssh

Polecane posty

Witam, poszukuję hostingu z 1,5-3/10 G (pojemność/transfer). Kilka baz MySQL, kont ftp (możliwość odczytu/zapisu), php, cgi, perl, python, httaccess, mod_rewrite, mile widziane RoR i Postgre a co dla mnie najważniejsze z panelem i ssh z możliwością kompilacji programów (zależy mi głównie na svn i pozostawieniu 1/2 sesji irc). Cena do kilkunastu złotych /m-c.

 

Wiem że istnieje kilka rozwiązań hosting lub ssh, ale ja chciałbym wszystko od jednego dostawcy, byle miałby osobne serwery na hosting i ssh

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mile widzianego RoR-a w tej cenie nie znajdziesz. W linuxpl.com od pakietu w5gb (za 231,80 PLN brutto/rok) można go mieć i chyba po FastCGI (niesprawdzone; nie miałem okazji testować ich usług, ale wiele osób ich poleca). Jeżeli jest możliwe odpalenie RoR-ów to i z perlem nie powinno być problemu - zapytaj ich. Musisz też zasięgnąć informacji co do ewentualnej kompilacji programów, stawiania repozytoriów SVN czy pozostawiania sesji IRC-owych.

 

[EDIT]

Twoje oczekiwania wobec pojemności i transferu ten pakiet spełnia z nawiązką. (5GB, 45GB/m-c).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RoR moge sobie odpuścić :), dla mnie byłoby miłym dodatkiem i motywacją do jego nauki, ale svn mi lepiej leży; btw fajnie jakby można było odpalić aplety Javy; już się nawet zastanawiałem, bo obecnie testuje ACE od cal.pl (btw bardzo miły kontakt), żeby kupić ACE + osobne ssh ale wolałbym AIO oferte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy, że w cal.pl jest miły kontakt, ale to IMHO za mało, no chyba że jest się typowym klientem... Zapoznaj się z moim wątkiem [wirtualny] Hosting z Ruby on Rails, ssh, a konkretnie z ostatnim postem, jeżeli Railsy w minimalnym stopniu wciąż Cię interesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zapraszam do FireHost.pl, pakiet mini 1,5/10 GB za cenę 45 zł rocznie spokojnie wystarczy. Dostęp ssh, markowe serwer DELL, infolinia 0801, profesionalna pomoc.

 

 

 

Firehost.pl - Piekielnie szybki hosting

 

 

 

jest jedno ale - ssh z dostępem do kompilatora?

 

 

 

 

pzdrw

 

 

 

Powiedzmy, że w cal.pl jest miły kontakt, ale to IMHO za mało, no chyba że jest się typowym klientem... Zapoznaj się z moim wątkiem [wirtualny] Hosting z Ruby on Rails, ssh, a konkretnie z ostatnim postem, jeżeli Railsy w minimalnym stopniu wciąż Cię interesują.

 

tak, cały wątek przeczytałem i wniosek nasuwa mi się jeden vps :) lub kolokacja 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wniosek nasuwa mi się jeden vps :) lub kolokacja

 

Ja też w końcu chyba tani VPS wezmę, co niewiele drożej będzie kosztować niż w5gb w linuxpl, a możliwości oczywiście większe. Może zrobię jeszcze w wolniejszej chwili test tego w5gb + RoR, bo jeżeli wszystko chodziłoby jak należy, to zawsze zaoszczędzi parę złotych i czas na konfiguracji VPS-a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żaden shared hosting, nie da Ci dostępu do kompilatora, a juz napewno nie mozliwosc stawiania sesji IRC :)

 

Pozostaje wyłącznie VPS (a moze rps z ovh ?) lub mocne konto shell (polecam www.mydevil.net)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do shared hosting + ssh -> rozmawiałem z firmą netzip.pl i zgodzili się na kompilator i pozostawienie sesji irc, tylko zastanawiam się czy jest to jedyna taka firma

 

pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
profesionalna pomoc.

U nas nie jest aż tak piekielnie "profesionalnie", więc nie polecę w tym temacie swojej oferty. Mogę tu jednak polecić serwer RPS we Francji z oferty OVH. Myślę, że jest to jedyne sensowne rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×