Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
sproject

Jaki Premium SMS?

Polecane posty

Orientuje się może ktoś jakie systemy Premium SMS oferują najwyższą prowizję.

 

Kiedyś widziałem tu firmę oferującą coś około 40%, ale że było to w wątku bezpośrednio nie związanym z taką usługą ciężko byłoby mi go odnaleźć. :)

Z tego co pamiętam miała dwuliterową domenę PL, ale jaką... ;)

 

Proszę o pomoc zarówno w odnalezieniu tej firmy, jak i podaniu adresów innych firm z lepszą prowizją. O ile taka istnieje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba ja dawałem 40% ;)

Ano się zgadza. :P Większej prowizji chyba nie znajdę... Chociaż będę trzymał kciuki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Osobiście mogę polecić CashBill.pl (Sam implementowałem) i AtomSMS.pl - Jak osiągniesz jakieś tam zyski możesz wyżebraczyć większą prowizje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszamy ;-)

Pytanie z gatunku tych głupich, ale... gdzie u was jest rejestracja? ;)

 

Osobiście mogę polecić CashBill.pl (Sam implementowałem) i AtomSMS.pl - Jak osiągniesz jakieś tam zyski możesz wyżebraczyć większą prowizje :)

W PRF.PL początkowa prowizja się lepiej prezentuje. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiście mogę polecić CashBill.pl (Sam implementowałem)

 

 

Jesteśmy partnerami CashBill. Dzięki temu że robimy taki "ruch" a nie inny mamy już takie stawki wynegocjowane.

 

Pytanie z gatunku tych głupich, ale... gdzie u was jest rejestracja? ;)

 

Skontaktuj się z nami. Musisz przedstawić swój projekt, czyli do czego ma być to wykorzystywane. Jeżeli adult stawki obowiązują niższe. Jeżeli normalna działalność to stawki takie jakie podałem.

 

Potem dostaniesz umowę do podpisania i założymy Ci konto.

Nie ma rejestracji automatycznej z tego względu, gdyż dla każdego stawki ustalamy indywidualnie. Zależy od przeznaczenia.

 

Wszystko rozliczane przez panel CashBill.pl (tylko że po naszych stawkach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutro będzie trzeba wysłać maila, bo dziś ledwo już mam siły, by spamować na WHT. :P

 

Lepszej oferty nie ma i pewnie nie będzie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem w atomsms i naprawde polecam zwlaszcza za to ze prowadzi go osoba ktora ma anielską cierpliwosc i pomimo napastowania na gg nigdy nie unosi sie

 

jednak faktycznie prowizje są marne dużo poniżej 40 % :P

 

zauwazyłem ze na

prf.pl jest znaczna roznica miedzy prowizjami z os. fizycznej a firmy

ciekawi mnie czemu taka jest różnicą

zestawienie dla firm i osób prowadzących działalność gospodarczą

SMS o wartości 1zł netto 0,48zł

SMS o wartości 2zł netto 0,95zł

SMS o wartości 3zł netto 1,43zł

SMS o wartości 5zł netto 2,38zł

SMS o wartości 6zł netto 2,85zł

SMS o wartości 9zł netto 4,28zł

 

zestawienie dla osób fizycznych

SMS o wartości 1zł netto 0,39zł

SMS o wartości 2zł netto 0,78zł

SMS o wartości 3zł netto 1,17zł

SMS o wartości 5zł netto 1,95zł

SMS o wartości 6zł netto 2,34zł

SMS o wartości 9zł netto 3,51zł

 

i czy w atomsms.pl gdybym założył firmę nie dostał bym więcej

 

 

 

nie wiem czy wiecie ale 50 % idzie zawsze do operatora. Dla mnie to skandal i proponował bym żeby wszyscy administratorzy poinformowali użytkowników swoich stron że są okradani może to wymusi na politykach zmianę tego monopolu

spokojnie wystarczy tym gigantom 20 % zysku z smsa

wtedy z 1,22 już można by było się zadowolić tymi 80 gr :) a tak to aż mi szkoda ludzi ze wysyłają sms'y a to idzie na zmarnowanie wszyscy nas okradają ...

 

z 1 smsa za 1,22 w moim przypadku

 

0,22 zł - państwo (vat)

0,50 zł - operator sieci

0,14 zł - firma obslugujaca mikroplatnosci

 

= 0,36 zł od którego odejmujemy 19 %

 

zostaje mi 29 gr :) ale to jeszcze nie koniec

bo kupując cokolwiek za zarobione grosze dodatkowo muszę odliczyć sobie 22 % kolejnego podatku

 

i pomyśleć ze to idzie na przymusowe wojsko z wyposażeniem z lat II wojny światowej, które szkoli tylko jak sie wydrzeć, kryminalistów z celi którzy w celi mają 2x lepiej niż ludzie w szpitalach, strajkujące pielęgniarki, i patrole policyjne które marnują cenne paliwo (opodatkowane na 50%) jeżdżąc po mieście bez celu w tą i z powrotem....

 

ehhh trochę odbiegłem od tematu ale jeszcze jestem młody i nie rozumiem tego chorego państwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy wiecie ale 50 % idzie zawsze do operatora

 

Mylisz się :P Można spokojnie wynegocjować lepsze stawki nawet od operatorów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i pomyśleć ze to idzie na przymusowe wojsko z wyposażeniem z lat II wojny światowej, które szkoli tylko jak sie wydrzeć

@... off-topic (;)): Nie jesteś na topie: od początku przyszłego roku w kraju startuje wojsko zawodowe. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi tam jak jet porzebne to sobei co jakis czas o DotPay przypomne i jest ... i nie narzekam stawki jakie sa takie sa ale sa wyplacalnie i rozliczalni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi tam jak jet porzebne to sobei co jakis czas o DotPay przypomne i jest ... i nie narzekam stawki jakie sa takie sa ale sa wyplacalnie i rozliczalni.

Jeśli dobrze widzę, to w DotPay masz 41%, więc nie dziwię się, że nie narzekasz. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy sugerujesz że my nie jesteśmy?

Nie nie :) poprostu czasem slysze jak ktos gdzies ma taką usluge mikroplatności i jak chodzi o relizowanie wyplaty nigdy nie jest w terminie i trzeba sie nameczyc by co kolwiek wyplacic. Chodzilo mi o to że czasem byc moze trzeba wziąć mniej a dobrze, niz się połakomic na dużo i niedostać nic , albo mało.

 

Nie wiem czy jestescie wyplacali czy nie bo nigdy nic nie mialem u was. Sądze jednak że poważni ludzie jak piszą tak jest czyli jesteście wypłacalni ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w dotpay niestety cos ok 35% :) chce sie wyniesc ... ale w PRF widze nie majac firmy za duzo nie zyskam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tych SMSów masz sporo, to moim zdaniem warto. Tym bardziej, że później może pójść w górę. :)

 

Miałem wysłać tego maila wczoraj, ale póki co nie mam czasu. Najpierw muszę rozkręcić to, do czego potrzebny jest mi ten system Premium. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak jak by nie patrzec z tego co widac w PRF to jako osoba fizyczna i tak bede w plecki :) A dla kilku zł miesiecznie wydaje mi sie nie warto tak bawic ... Chyba ze bede mial wiecej jeszcze tych smskow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak jak by nie patrzec z tego co widac w PRF to jako osoba fizyczna i tak bede w plecki :) A dla kilku zł miesiecznie wydaje mi sie nie warto tak bawic ... Chyba ze bede mial wiecej jeszcze tych smskow :)

 

w dotpay (dawnym allpay) jest 41% na początek - a i tak można zadzwonić i się dogadać na nieco wyższe stawki

 

Pozdrawiam,

R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×