Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
belfik

Prośba

Polecane posty

Witam. Nie znam się za dobrze na serwerach dedykowanych i mam wielką prośbę do osób które mają z tym styczność na co dzień o pomoc (nie odpłatną) w instalacji i konfiguracji najbardziej potrzebnych komponentów

 

Ps. Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To żadna prowokacja. ale przy rejestracji nie chciało mnie przepuścić bez podania firmy. Więc wpisałem firmę w której zakupiłem hosting-RPS. Iszukam osoby która mi pomoże zainstalować i skonfigurować usługi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To żadna prowokacja. ale przy rejestracji nie chciało mnie przepuścić bez podania firmy. Więc wpisałem firmę w której zakupiłem hosting-RPS.

W takim razie czas wyedytować swój profil i usunąć z niego nazwę firmy, której jako przedstawiciel nie reprezentujesz, wprowadzając tylko innych ludzi w błąd (wg panujących na tym forum zasad).

 

Nie znam się za dobrze na serwerach dedykowanych i mam wielką prośbę do osób które mają z tym styczność na co dzień o pomoc (nie odpłatną) w instalacji i konfiguracji najbardziej potrzebnych komponentów

Nie wiem, czy zdajesz sobie z tego sprawę, ale... żądasz "trochę" zbyt wiele. Oczywiście na tym forum znajdziesz oferty kilku administratorów, którzy mogą zająć się opieką nad Twoim serwerem, w tym instalacją odpowiednich usług- jednak nikt o zdrowych zmysłach nie będzie dzielił się swoją wiedzą zupełnie za darmo. Niestety, lecz wieloletni wysiłek włożony w zdobycie wiedzy na odpowiednim poziomie również musi im się opłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szuka jelenia... heh

a potem tacy hostinki zakładają... phhh...

Jelenia nie szukam ale co zainstaluje apache etc to nie potrafię zrobić nic więcej żeby zainstalować jakiś lepszy panel bo w webminie w gotowej dystrybucji od ovh to się nie moge odnaleść. A co do hostingów to nie zakładam ale nie jest powiedziane że nie mogę się podzielić zasobami jakimi posiadam na serwerze RPS za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×