Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
pawelG

serwer pod sugarCRM

Polecane posty

Witam,

 

zastanawiam się nad serwerem odpowiednim pod sugarCRM, z tym że odpalony będzie w kilku - kilkunastu wersjach. Nie mam pojęcia jaki serwer do tego będzie potrzebny ale myślę że tu raczej powinienem patrzeć na ramy i procesor a nie transfer i pojemność.

 

Skłaniam się w stronę VPS'a czy RPS'a (np RPS I w ofercie ovh.pl) lub ewentualnie serwera dedykowanego. Nie chcę jednak iść w koszta i obciążenia miesięczne, obawiam się tez administracji ponieważ nie ma o tym pojęcia:) Chociaż panele obsługi chyba załatwiają 90% sprawy.

 

Możliwe jest że będę musiał odpalić kilka niezaleznych kont (serwerów wirtualnych) więc znowu ukłon w stronę VPS'a, ale konto typu reseller też załatwi sprawę.

 

I jeszcze jedna sprawa, panel instalacyjny ma następujący wymóg:

The database administrator should be able to create tables and users and write to the database.

na moim serwerye akurat (nazwa.pl) uzytkowników można dodawac tylko z panelu:(

 

Z góry dzięki za pomoc przy wyborze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skłaniam się w stronę VPS'a czy RPS'a (np RPS I w ofercie ovh.pl) lub ewentualnie serwera dedykowanego. Nie chcę jednak iść w koszta i obciążenia miesięczne, obawiam się tez administracji ponieważ nie ma o tym pojęcia:) Chociaż panele obsługi chyba załatwiają 90% sprawy.

 

SugarCRM powoduje dość duże obciążenie serwera wiec pozostaje VPS lub mały dedyk.Jeśli chodzi o te 90% to owszem o tyle pomogą w obsłudze typu dodać emaila lub usera.

Zabezpieczenie serwera i aktualizacje lepiej zlecić już komuś doświadczonemu.

 

Ed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×