Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Quisto

Jaka domena

Polecane posty

Witam

Zacznę od tego, że 1,5 roku temu kupiłem sobie domenę quisto.eu i założyłem sobie jakąś tam stronkę. Jakoś mi tak zeszło, nie przedłużyłem domeny [serwer mam]. 

Tak sobie pomyślałem nad jakimś blogiem, ale też dobrym adresem mailowym. poprzednia domena calkiem mi wygasła, więc mogę ją mieć za kilkanaście złotych. Ale pomyślałem nad domeną z nazwiskiem. problem w tym, że dostępne są tylko org, biz i info. Z quisto.* są: pl, com.pl, eu i biz.

 

Jaka domena Waszym zdaniem by mi pasowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tprzeklasa.pl ;)

Imho zdecyduj jak Tobie się bardziej podoba, przecież każdy ma inny gust.

Jeden Ci powie nick drugi nazwisko... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dokładnie.. ja też miałem ten problem, tzn. w sumie szedłem w stronę nicka (sponsi.net : ) ale potem pomyślałem, czy by nie wziąć nazwiska (net chyba wolna i coś tam jeszcze, bo mam nazwisko poety ; ) hehe...

Jeśli bardziej chcesz działać pod nickiem i w necie - bierz nickową.. jeśli masz pracę, w której liczy się portfolio i będziesz robił publikacje - po nazwisku... heh

Nazwisko jest 'gorsze' pod tym względem, że nie zawsze chce się od razu przedstawiać podając mejla...

 

...a może weź dwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja chciałem wziąć nazwisko ale wszystkie zajęte niestety.. wolne tylko typu .be .asia .tv itd ;)

więc został jarek.. a tutaj też nie było dużego pola do popisu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie macie - ja mam tak trudne nazwisko, że nikt by go nie wpisał, gdybym podawał przez telefon :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×