Skocz do zawartości
WPNJ

Szybka pomoc w sprawie rejestracji!

Polecane posty

Muszę szybko zarejestrować domenę, jednakże nie mam pojęcia gdzie. Chcę by odnowienie było jak najtańsze (.pl), by nie było żadnych przymusów przedłużania domeny tak jak to jest w az.pl np. przed transferem i żeby kod authinfo był wydawany od ręki. Co sądzicie o cal.pl? Czytałem tu opinie i są mieszane...na pewno nie chcę mieć już do czynienia z az.pl bo ich promocje to pic na wodę. Proszę o szybką pomoc, bo mam mętlik w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Zapraszam do zapoznania się z ofertą MasterNET.pl

Cena rejestracji .pl 12zł netto, odnowienie 65zł netto.

Żadnych ukrytych opłat oraz wieloletnich umów.

Wydanie kodu authinfo po prośbie mailowo, listownie, fax'em, etc...

 

Oferujemy domeny po standardowych cenach, a nie za symboliczną złotówkę gdyż w przeciwnym wypadku wiązałoby się to z większymi kosztami odnowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobna oferta jak w cal.pl. A mam takie pytanie (też o domenach). Czy domenę może zarejestrować osoba nie pełnoletnia? Czy nikt na to nie patrzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jak rejestrowałem domenę to na ojca przykładowo :) Oczywiście za zgodą itd. Ale już nie chcę się w to bawić i chyba teraz zarejestruję na siebie. Chyba wybiorę MasterNET.pl :)

 

P.S. Mam jeszcze jedną sprawę, już ostatnią. Otóż jak każdy wie az.pl ma ciągłe promocje na tanią rejestrację domeny .pl za 0,77zł. Oczywiście haczyk musi być chyba, bo jest taki punkt w regulaminie:

 

5. Firma Az.pl zgodnie z regulaminem NASK bezzwłocznie na żądanie wyda abonentowi kod authinfo dla domeny polskiej. Klient - uczestnik promocji, przed dokonaniem transferu domeny do innego Usługobiorcy NASK, zarejestrowanej w ramach promocji, przed upływem pierwszego rocznego abonamentu, zobowiązuje się do przedłużenia domeny w Az.pl na kolejny rok abonamentowy. Przedłużenie abonamentu zwalnia Klienta z jakichkolwiek dodatkowych świadczeń na rzecz Organizatora.

 

I mam problem z interpretacją tego zapisu. Bo mi się wydaje, że ten zapis dotyczy tego, że przed transferem do innego usługobiorcy trzeba przedłużyć wykupioną domenę. Czy ja dobrze ten zapis zrozumiałem czy jego interpretacja jest inna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I mam problem z interpretacją tego zapisu. Bo mi się wydaje, że ten zapis dotyczy tego, że przed transferem do innego usługobiorcy trzeba przedłużyć wykupioną domenę. Czy ja dobrze ten zapis zrozumiałem czy jego interpretacja jest inna?
Tak w prostym języku tłumacząc to musisz po prostu dopłacić albo różnicę kwot promocja = standardowa lub dokonać wpłaty odnowienia domeny, w końcu rejestrator musi odzyskać te pieniądze które dołożył przy rejestracji (10zł netto dla NASK) :)

 

Dlatego też MasterNET.pl nie stosuje tego typu promocji tylko oferuje domeny po standardowych cenach, a co za tym idzie transferu można dokonać już w pierwszym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha rozumiem. Ale to nie jest przymus do przedłużenia domeny? I po jej wykupieniu nie muszę jej przedłużać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz jej przymusowo odnawiać, chyba że będzie jakaś dodatkowa "promocja lojalnościowa" na parę lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to dobrze.

 

A czy w waszej firmie MasterNET.pl można zarezerwować domenę czy tylko można zarejestrować i od razu trzeba zapłacić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×