Skocz do zawartości
sproject

Problem z podpięciem domeny w DA

Polecane posty

W jaki sposób można podpiąć domenę tak, by nakierować ją na wybrany katalog (np. /forum)?

Sekcja Konfiguracja domeny nie pozwala jej wskazać na wybrany folder, więc jak ominąć to ograniczenie?

 

Zaznaczę, że przekierowanie mnie nie interesuje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz dostęp do ssh do link symboliczny, jeśli nie to poproś admina. Ewentualnie przez htaccess ale nie mam pod ręką gotowca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SSH na sharedzie zwykle nie ma. :) Czekam na odpowiedź z BOKu jor.pl, a że mi się spieszy postanowiłem spytać tutaj. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@sproject wszystko zależy od możliwości konfiguracyjnych panelu administracyjnego, a jaki masz to nie napisałeś...

Lecz pewnie DA lub cPanel, tak więc tak więc niech wypowiedzą się ich znawcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@sproject wszystko zależy od możliwości konfiguracyjnych panelu administracyjnego, a jaki masz to nie napisałeś...

Myślałem, że nazwa topiku wszystko wyjaśnia. :) A nazywa się on tak:

Problem z podpięciem domeny w DA

 

@topic: otrzymałem odpowiedź z BOKu i wygląda na to, że pliki wystarczy przenieść do katalogu domains/nowo-podpieta-domena. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałem, że nazwa topiku wszystko wyjaśnia. :) A nazywa się on tak:

Nie każdy wie o co chodzi z DA :)

 

@topic: otrzymałem odpowiedź z BOKu i wygląda na to, że pliki wystarczy przenieść do katalogu domains/nowo-podpieta-domena. :)

Czyli to nie jest to o co Ci chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@hekko daruj sobie.

 

Jakaś osobista wycieczka do mnie ? Z kontekstu wydawało mi się, że tego możesz nie wiedzieć i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wycieczkę to Ty do mnie zrobiłeś twierdząc, że osoba siedząca kilka ładnych lat w tej branży nie wie co oznacza skrót DA, a j.w. napisałem że po prostu nie doczytałem końcówki tematu.

tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wycieczkę to Ty do mnie zrobiłeś twierdząc, że osoba siedząca kilka ładnych lat w tej branży nie wie co oznacza skrót DA, a j.w. napisałem że po prostu nie doczytałem końcówki tematu.

tyle

Ale ja napisałem to najpierw a Ty dopiero później wyjaśniłeś.. Więc ja nie mam żadnych wycieczek osobistych do Ciebie czy też Twojej firmy.

 

edit: fakt, moja wina.. w poście #4 sam wspomniałeś o "DA" więc sprawa jasna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli to nie jest to o co Ci chodziło.

Nie do końca, ale takie wyjście w pełni mnie satysfakcjonuje. :)

 

Co za kłótnia. :) Zgłoszę może lepiej ten topik, któremuś z modów do zamknięcia, bo do znowu zaczniecie sobie skakać do gardeł. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie do końca, ale takie wyjście w pełni mnie satysfakcjonuje. :)

Myślałem, że chodzi Ci o dowolny folder na koncie, jeśli nie to DA ma swój układ gdzie tworzy folder w /domains/nazwa_domeny/public_html/

 

Co za kłótnia. :) Zgłoszę może lepiej ten topik, któremuś z modów do zamknięcia, bo do znowu zaczniecie sobie skakać do gardeł. :)

Ojj tam od razu kłótnia, po prostu źle zrozumiałem słowa Adriana mimo iż wcześniej wspomniał 'DA'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×