Skocz do zawartości
www.ionic.pl

Serwer hostingowy z klientami na sprzedaż.

Polecane posty

W sumie to nie wiem w jakim dziale to umieścić :) - Więc proszę moda o ew. przeniesienie.

 

Zgłoszono się do mnie z porśbą o pomoc w sprzedaniu firmy hostingowej z klientami.

W sumie jeden serwer z hetznera (DS 5000 kupiony u polskiego pośrednika koszt miesięczny ok. 299 zł)

odsprzedawany jest komplet, licencje na panel DA, panel billingowy itd. Czyli gotowiec :)

Firmie zależy na tym aby przyszły właściciel nie przestał świadczyć usług obecnym klientom.

 

Szczegóły (ilość klientów, IP itd.) na PW.

Odsprzedaż tylko dla firm, właściciele nie chcą aby klienci trafili w ręce krzaka!

 

p.s. nie jest to nic związanego z najdmen.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to nie wiem w jakim dziale to umieścić :) - Więc proszę moda o ew. przeniesienie.

 

Zgłoszono się do mnie z porśbą o pomoc w sprzedaniu firmy hostingowej z klientami.

W sumie jeden serwer z hetznera (DS 5000 kupiony u polskiego pośrednika koszt miesięczny ok. 299 zł)

odsprzedawany jest komplet, licencje na panel DA, panel billingowy itd. Czyli gotowiec :)

Firmie zależy na tym aby przyszły właściciel nie przestał świadczyć usług obecnym klientom.

 

Szczegóły (ilość klientów, IP itd.) na PW.

Odsprzedaż tylko dla firm, właściciele nie chcą aby klienci trafili w ręce krzaka!

 

p.s. nie jest to nic związanego z najdmen.pl :)

 

Mogę prosić na PW o info?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×