Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Pitu

ustawienia łączenia sie z pulpitem zdalnym

Polecane posty

Witam

 

Mam problem chciałem dać kumplowi dostęp do serwera przez pulpit zdalny, założyłem mu konto dodałem go do grupy user i userów mogących łączyć się przez pulpit ale mam problem, ponieważ nie wiem jak ustawić aby w danym czasie moglo być zalogowanych do systemu 2 albo i więcej userów, jak ja jestem zalogowany na root albo nawet wyłacze pulpit ale mój profil w windowsie na serwie jest odpalony to on się nie może połaczyć, Wywala, że przekorczono ilość połączeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co się orientuje dwóch lub więcej userów nie może się połączyć w tym samym czasie.

Jak sobie wyobrażasz wówczas sterowanie kompem? Każdy machałby tym samym kursorem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest to limit narzucony przez microsoft, jeżeli chcesz więcej musisz płacić Billowi.G.

Cóż taka polityka krzaka(Microsoft).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe mylicie się, 5 miesięcy temu miałem serwer z kumplem i on miał swoje konto ja swoje i byliśmy równocześnie zalogowani ale nie nie mam już z nim kontaktu, a on go konfigurował. Więc na pewno się da tylko jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale na pewno nikt Ci tutaj nie poda jak crackować serwer :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie jest crackowanie, w necie nawet jest jak to zrobić ale dwóch userów musi mieć admina a ja tak nie chcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Póki co masz odpalony management w trybie administracyjnym (dwie sesje administratorów).

Aby dać więcej dostępów zwykłym użytkownikom, musisz zainstalować rolę serwera terminali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez instalowania serwera terminali (z licencja) mozna podlaczyc dwoch zdalnych uzytkownikow w trybie pulpitu dla administratora. Do tego jeden siedzi fizycznie przy klawiaturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale miałem serwer w ovh i jakoś dwie osoby się łączyły zdalnie. Więc jakoś się da :), a serwer terminal ile to kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"PS: Dwaj administratorzy mogą się logować zawsze wink.gif ale łącznie - czyli jak jeden jest zalogowany lokalnie, to wtedy tylko jeden może dodatkowo przez sieć. "

 

To jak to możliwe, że miałem z kumplem serwer w ovh i w tym samym czasie byliśmy zalogowani, klikałem nawet na menedżer zadań>pokaż procesy wszystkich userów i widziałem co ma odpalone, mogłem również go wylogować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"PS: Dwaj administratorzy mogą się logować zawsze wink.gif ale łącznie - czyli jak jeden jest zalogowany lokalnie, to wtedy tylko jeden może dodatkowo przez sieć. "

 

To jak to możliwe, że miałem z kumplem serwer w ovh i w tym samym czasie byliśmy zalogowani, klikałem nawet na menedżer zadań>pokaż procesy wszystkich userów i widziałem co ma odpalone, mogłem również go wylogować.

 

A w OVH nie miałeś może Windows 2003 Web Edition? Bo on rządzi się pod tym względem innymi prawidłami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To bym sie radzil dowiedziec, jak ahakowac serwer to nie na tym forum (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×