Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
P.C.

Poszukuję wstępnej wyceny wykonania strony www

Polecane posty

Znajomi prosili mnie o informację dotyczącą ceny wykonania strony internetowej - wizytówka firmowa z ok.8 podstronami.

Na dwóch elementy flash.

Więcej informacji via priv.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AceDude

Hm, zależy :( Kumpel za coś takiego bierze ok. 800zł, ja więcej niż 200 bym nie wziął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xtd
Hm, zależy :( Kumpel za coś takiego bierze ok. 800zł, ja więcej niż 200 bym nie wziął.

Rozumiem ze w tej cenie kupujesz licencje na fotki, tworzysz design (dla głównej i podstron), tniesz to do xhtml+css, robisz flash z efektami itp i wszystko w kilku wersjach dla podstron? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm, zależy :( Kumpel za coś takiego bierze ok. 800zł, ja więcej niż 200 bym nie wziął.

200 zl??

Skąd taka stawka? Możesz rozwinąć?

 

Ed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AceDude

Trochę za szybko napisałem. Grafikę zlecam któremuś z kumpli (+100-200zł) albo jadę na szablonie kupionym (+cena). Jakoś sam nie potrafię zrobić czegoś ładnego, więc się za to nie zabieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I na koniec każdy zwas jako uczciwy obywatel wystawia F-re lub umowę o dzieło?

 

Z mojego doświadczenia. Jeśli tam ma być niewiele lub wcale ActionScript'u to jakieś 1200- 1500 PLN + VAT jak Sporo ActionScriptu oraz wersja niekompilowana dla zleceniodawcy (na nośnik w razie w... ) to cena może być pomnożona 3 krotnie. Programiści są dość drodzy w tym języku skryptowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AceDude

Nie, nie wystawiam faktur. Umowę zawsze można podpisać, aleeee... :)

Poza tym - ładne te zera na końcu. Frajerów nie brakuje, z tego co widzę. Potęga marketingu, a jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie wystawiam faktur. Umowę zawsze można podpisać, aleeee... :)

Poza tym - ładne te zera na końcu. Frajerów nie brakuje, z tego co widzę. Potęga marketingu, a jak...

 

Dobra robota kosztuje, przecież to oczywiste że osoba działająca legalnie będzie droższa niż osoba oprawiająca lewizne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mówiąc o tym że licencje na programy Adobe nie są darmowe. Firmy nie miewają ostatnio nielegalnego softu. Dlatego ich usługi są odpowiednio droższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem kilka wycen, za które bardzo dziękuję. Teoretycznie sprawa nieaktualna i temat nadaje się do zamknięcia.

Pozdrawiam P.C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×