Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
M4ciek

serverownia.pl - co jest?

Polecane posty

Czy ktos sie orientuje co sie dzieje z www.serverownia.pl ? wywala mi cPanel, co gorsza nie mam u nich konta, ale u ich resellera (www.rune.pl) u ktorego jest identycznie a co za tym idzie: na moim koncie tez :evil:

 

niestety madry Polak po szkodzie bo nie mam telefonu do nikogo.... (zreszta z zagranicy nie bede do nikogo dzwonic, ale chociaz milego smsa by sie wyslalo)

 

hmmm i taka sugestia, ze chyba webhostingtalk nie powinno zliczac takiego okresu (mimo ze serwer dziala to dziala jak z dupy) :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamszendzielorz
Czy ktos sie orientuje co sie dzieje z www.serverownia.pl ?

 

Patrzac na ranking (ostatnie miejsce, uptime 96%) to nie ma sie czemu dziwic. Nie trzebabylo zalowac pieniazkow przy wyborze hostingu! Teraz masz efekty.

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm to nie do konca tak jest ;) nie mam konta w serverowni a w rune.pl ktore w momencie zakupu nie mialo nic wspolnego z serverownią, a rankingu webhostingtalk chyba jeszcze nie bylo na swiecie :) przeprowadzka kont na serverownie miala miejsce jakis czas temu i bez poinformowania klientow (tym bardziej ze nie zauwazylem zadnego przestoju w dzialaniu); uwazam ze 2 przestoje na miesiac ale zwykle nie dluzsze niz 3-4h to akurat nie jest problem dla mnie (na koncie stoi prywatne forum dla 100 userow)

chyba rowniez oczywiste jest ze nie ode mnie zalezy to gdzie dana "firma" sie "przenosi" ze swoimi klientami... komentarz o efektach jest zbedny.

 

edited:

juz widze w czym szkopul....

wszystko dziala, ale bez przedrostka www. :evil:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamszendzielorz
uwazam ze 2 przestoje na miesiac ale zwykle nie dluzsze niz 3-4h to akurat nie jest problem dla mnie (na koncie stoi prywatne forum dla 100 userow)

 

96% to prawie 29h przerw w miesiacu. Czyli prawie godzina dziennie!

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
96% to prawie 29h przerw w miesiacu. Czyli prawie godzina dziennie!

pozdr.

pisalem o tych ktore mi ktos zglosil lub sam zauwazylem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fobi

Podobno powodem spadku w rankingu byla zmiana adresu IP serwera i nie poinformowanie mnie o tym.

 

Serwer zostal usuniety z rankingu.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno powodem spadku w rankingu byla zmiana adresu IP serwera i nie poinformowanie mnie o tym.

Tak

 

Na serverownia.pl/forum mozemy znaleźć: http://www.serverownia.pl/forum/viewtopic.php?t=69

 

Witam.  

Dnia 10.06.2005 okolo godziny 20:00 server CENTRUM zostal wylaczony przez pracownikow THE PLANET spowodu zlamania regulaminu.  

 

Przyczyna wylaczenia servera byl BOTNET ktory zostal wlaczony na serverze CENTRUM pzrez klienta, ktory poniesie za to konsekfencje.  

 

Dla tych co nie wiedza co to jest botnet : www.google.pl --> Co to jest botnet?  

 

I co dalej....  

Przez pierwsze 24 godz probowalismy roznych sposobow aby THE PLANET odblokowal server, niestety zerwali z nami umowe i servera nie odpalili i co najgorsze nie udostepnili dysku z danymi.  

 

Nastepnie zamowilsimy nowy server ( Sprzetowo leprzy od dawnego servera CENTRUM ) Wszystkie konta sa z backup tworzonego dnia: 6.6.2005.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×