Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
croupruj

Serwer wirtualny pod Teeworlds ?

Polecane posty

Witam. Otóż żadna firma stawiająca serwery gier nie chcę mi postawić serwera dla darmowej gry Teeworlds, postanowiłem kupić serwer wirtualny z jakiejś firmy hostingowej. Gra ma minimalne wymagania więc nie potrzeba dedyka skoro serwery CS czy Q4 ciągną wirtualne x_X. Chcę czasami pograć 2vs2 w Teeworlds i chcę mieć własny serwer. Jaki hosting będzie dla mnie najlepszy ? Na ten cel mogę przeznaczyć 100-120PLN za rok. Czy jest jakaś firma, której serwery wirtualne nadadzą się do tego? Najlepiej jak by pomogła zainstalować grę (oczywiście odpłatnie bo za free raczej nikt tego nie zrobi). Przeglądałem trochę internet no i Hekko, Firehost oraz Netmark chyba w tej cenie jest najlepszym wyborem. Jakie jest wasze zdanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciagna wirtualne na wysokich restrykcjach. Sprobuj hekko. Ale uzbieraj 100pln na dedyka... z czasem. I jakiegos admina z powolania (zeby Ci nie wystawil faktury na 300 PLN). Takie gry na poczatku sa lekkie, potem adekwatnie do graczy, obciazenie sie zwieksza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówię 4 graczy. Gra jest pokroju Soldata, tak więc P3 500MHz i łącze 1mb to za dużo na taką grę :) no dedyk to minimum 100 miesięcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba vps ale nie w takiej cenie 100zł/rok. Na serwerze www nie postawisz takiej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak mówię 4 graczy. Gra jest pokroju Soldata, tak więc P3 500MHz i łącze 1mb to za dużo na taką grę :) no dedyk to minimum 100 miesięcznie.

 

No to VPS-a w Polsce, ceny są znacznie niższe niż dedyków.

 

Edit: widzę że prawie w tym samym czasie napisał to mój przedmówca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież na maszynach pokroju AMD 4200+ stawiane są serwery (kilkanaście?) do CS 1.6 po 11 slotów, a to jest obciążająca gra, taki Teeworlds to jest paint + kilka kilobajtów kodu:

040shot1vz0.th.png

 

Zaraz rozejrzę się za VPS :) zabawa trochę kosztuje ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie kosztuje wiecej niz profesjonalne rozwiazania hostingowe przy platnosci miesiecznej (nie wliczajac konfiguracji LAMP).

Rzeczywiscie rozwiazanie VPS jest najlepsza opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może jakiś shell? rootnode? tylko trochę więcej kosztuje i może tam się da postawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×