Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
krk151

Serwer do cs

Polecane posty

Witam mam zamiar postawić serwer cs 20 slotowy i tu mam pytanie do was, gdyż 20*3=60zł a za 60zł mogę mieć już vps i co bardziej się opłaca zrobić kupić serwer w firmie czy na VPS ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz mamonę na VPSa, to bez wahania go bierz. :) Chociaż z drugiej strony zwykły serwer w jednej z firm też powinien wystarczyć, ale tam prędzej czy później cię wywalą. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting

netzip.com.pl Shell'e tanie i CS będzie Ci chodził dobrze.

Zaufaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netzip.com.pl Shell'e tanie i CS będzie Ci chodził dobrze.

Zaufaj :)

 

Hehe:P Od zawsze wychodziłem z założenia, że jeżeli na serwerze jest możliwość połączenia się na IRC to ten serwer powinien już pozostać tylko do IRC-a, stawianie na nim jeszcze kont www, serwerów gier jest dużą głupotą według mnie, gdyż każdy dobrze wie jak często atakowane są serwery, które udostępniają IRC-a. Nie polecam takiego rozwiązania:) My wychodzimy z takiego założenia jak opisałem, wszystko jest na innych serwerach i wszystko ma swoje miejsce, dzięki czemu jest mniej ataków niż np. na netzip czy insane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netzip.com.pl Shell'e tanie i CS będzie Ci chodził dobrze.

Zaufaj

 

nie mow tak, bo jeszcze uwierzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VPS w PL procek 500mHZ gwarantowany ram 256 max 1024

Za słaby VPS na takiego 20 slotowy serwer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting

Mój kolega kupił serwer shell tam gdzie pisałem i ma pingi no w dzień z 80... 70.. nie jest to rewelacja bo niby serwery ma w/w firma w polsce... My na serwerze CS mam pingi 40 lub 50 a serwer u niemca :) Oczywiście ich nie sprzedajemy tylko jest włączony rekreacyjnie.

Więc tak jak kolega (vServ.pl) pisał nie wszystko na raz na jednej maszynie tak jak to robi np.netzip.com.pl czy proserw.pl i można wymieniać i wymieniać....

 

Pozdrawiam :)

 

Ps. Shell za 90 zł na rok pod cs sie opłaca i pingi można przeboleć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oni za 90zł rocznie oferują możliwość postawienia 40 slotowego serwera CS. Niech te konto kupi 5 osób (a napewno więcej), odpali na public, zapełnią się to będzie grało w jednym czasie 200 ludzi;p Nie nadążą maszyn kupować i to jeszcze za 90zł:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×