Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
elmer_fudd

Hostowanie strony internetowej...

Polecane posty

Witam, mój projekt jest w trakcie ukończenia (po 2 latach) czas najwyższy go umieścić na serwerze ale...

 

1. Spotkałem się z opiniami że jeśli to firma hostingowa, to dobrze by było stronę umieścić u innego dostawcy, chodźby ze względu na możliwą awarię systemu e-mail, braku kontaktu z klientami w takim przypadku.

 

2. A druga opinia jest taka że nie cieszy się to zbytnią popularnością, że jeśli bym coś takiego zrobił to nie spotka się to z przychylnością.

 

Co zrobić ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze jakis VPS maly na sama strone domowa w innej serwerowni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie warto umieścić w innej lokalizacji , jak padnie coś w serwerowni w której trzymasz serwery to przynajmniej strona firmowa będzie działać i klienci będą mogli przeczytać informację o tym co się dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg. mnie warto umieścić w innej lokalizacji , jak padnie coś w serwerowni w której trzymasz serwery to przynajmniej strona firmowa będzie działać i klienci będą mogli przeczytać informację o tym co się dzieje

 

Dokładnie, no i będą mieć z Tobą kontakt - w końcu nie wszyscy pamiętają/zapisują nr tel. lub e-mail do supportu ;)

Nie mówiąc już o tym że jak serwer poczty będzie na maszynie która uległa awarii to nawet e-maila nie dostaniesz.

Pomijając kwestię bok, jakiś ważny klient/zamówienie może Ci rownież w ten sposób uciec - bo np. nie odpowiesz na zapytanie ponieważ go nie dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz pytanie, jaki hosting wybrać, nie chciałbym by moja praca została "skradziona" co się często zdarza, myślę że Home.pl chyba będzie dobrym rozwiązaniem. Tym bardziej że we wstępnej rozmowie zainstalują moje certyfikaty SSL z firm zewnętrznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×