Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Eyeslinf

Poszukuje hostingu - pytanie o transfer

Polecane posty

Witam wszystkich użytkowników.

 

Przejrzałem sobie większość tematów na WHT, ale nie udało mi się znaleźć odpowiedzi na moje pytanie.

 

Jestem w trakcie tworzenia strony (średniej wielkości sklep internetowy; około 500 – 600 produktów; każdy ze zdjęciem około 30 Kb; całość oczywiście w PHP + SQL). Jeżeli chodzi o pojemność konta to oczywiście 1 Gb zdecydowanie wystarczy natomiast nie wiem jaki transfer może być potrzebny. Czy ktoś z użytkowników forum byłby w stanie podać (nawet bardzo przybliżoną) ilość potrzebnego transferu dla stron o takiej budowie dla np. 1000 / 5000 (lub dowolnej innej liczby) użytkowników ?

 

 

Z góry dziękuje za odpowiedzi.

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupujesz konto z najmniejszym transferem - po paru dniach wiesz czy musisz zrobić upgrade. Albo w ciągu 14 dni testu się orientujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w trakcie tworzenia strony (średniej wielkości sklep internetowy; około 500 – 600 produktów; każdy ze zdjęciem około 30 Kb; całość oczywiście w PHP + SQL). Jeżeli chodzi o pojemność konta to oczywiście 1 Gb zdecydowanie wystarczy natomiast nie wiem jaki transfer może być potrzebny.

Myślę, że na początek konto biznes start (1Gb pojemności, 30GB transferu miesięcznie) z naszej oferty powinno w zupełności wystarczyć. Większym problemem niż sam transfer może w przyszłości okazać się obciążenie generowane przez skrypty sklepu internetowego.

 

Czy jest to rozwiązanie autorskie, czy jakiś gotowy skrypt? Obsługujemy w naszej firmie głównie klientów biznesowych, a więc jakość usług jest tu najwyższym priorytetem. Dodatkowo- serwer baz danych MySQL utrzymywany jest na osobnej maszynie, spiętej z serwerem głównym siecią gigabitową, co ma swoje znaczenie przy hostowaniu serwisów znacząco wykorzystujących dostęp do bazy danych. Można oczywiście skorzystać z bezpłatnego, 14 dniowego okresu testowego, a także z promocji z mojej sygnaturki. W razie zainteresowania naszą ofertą, zapraszam do kontaktu z BOK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×