Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
sproject

Hekkonet vs XXL-Web vs NetZip vs FireHost

Który hosting polecacie?  

48 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który hosting polecacie?

    • Hekkonet.pl
      31
    • XXL-Web
      6
    • NetZip.pl
      3
    • firehost.pl
      8


Polecane posty

A wiec jak w temacie. Zależy mi na hostingu oferującym transfer 10 GB/m-c, no i wiadomo - żeby był tani. :)

 

Na moim celowniku są te poniżej

 

- Hekkonet.pl żąda 69 złotych za pakiet 2/10 (przestrzeń/transfer w GB)

- XXL-Web to dla mnie wielka niewiadoma: aktualnie strona jest w przebudowie i żadnego cennika nie widać (może ktoś wie na jakim poziomie są tam ceny za transfer, którego szukam? :D )

- NetZip z pakietem 1/10 w cenie 59 PLN.

- firehost.pl z ceną 45 złotych za pakiet 1.5/10.

 

Najgorzej wyglądają wasze opinie nt. Hekkonetu. Zresztą wczoraj założyłem tam konto testowe i po niecałym dniu praktycznie nieużywanego forum (max. 3 aktywnych userów na raz i to nie pod przemo :) ) obciążenie konta wyniosło już 0.3% z z dopuszczalnych 3%. :D Więc Hekko raczej odpada.

 

Proszę was o pomoc. Wybiorę tego hostignodawcę, na którego poleci najwięcej głosów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiec jak w temacie. Zależy mi na hostingu oferującym transfer 10 GB/m-c, no i wiadomo - żeby był tani. :)

Tak to tylko w Erze :D Z tego co tutaj podałeś, ja głosuje na hekko :D Jeśli w grę wchodzą również inne oferty, polecić mogę Ci, byś zapoznał się z naszą ofertą kont wirtualnych serii home (oferta specjalna dla klientów indywidualnych, serwer we Francji). Twoje wymagania spełnia konto home start (1GB/10GB). Obsługujemy głównie klientów biznesowych (serwerownia eTOP w Warszawie). W maju uruchomiliśmy dodatkowy serwer w serwerowni OVH- może więc nasza tańsza oferta Cię zainteresuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorzej wyglądają wasze opinie nt. Hekkonetu.

Gdzie to wyczytałeś :D

 

Zresztą wczoraj założyłem tam konto testowe i po niecałym dniu praktycznie nieużywanego forum (max. 3 aktywnych userów na raz i to nie pod przemo :) ) obciążenie konta wyniosło już 0.3% z z dopuszczalnych 3%. :D Więc Hekko raczej odpada.

 

Forum z shoutboxem ? Dodam, że przyrost obciążenia nie jest wprost proporcjonalny do ilości użytkowników także na 3% sporo osiągniesz. Tak naprawdę pod tym względem nie jesteśmy tani jakby się niektórym wydawało :)

Jednak napisz jeszcze o tematyce forum tak aby była akceptowana przez firmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co tutaj podałeś, ja głosuje na hekko :D

Ciekaw jestem jak będzie wyglądać dalej, to obciążenie forum, bo dziwi mnie, że wgranie phpBB3 oraz kilkugodzinne korzystanie z niego przez 1-3 osoby wywołało tak duży ruch na serwie. :/

 

Jeśli w grę wchodzą również inne oferty, polecić mogę Ci, byś zapoznał się z naszą ofertą kont wirtualnych serii home.

61 złotych brutto to jedna z lepszych propozycji.

 

Gdzie to wyczytałeś :D

Na tym boskim forum. :) Userzy narzekają na częste przestoje i błędy nawet przy niskim przestoju... Nie wiedziałeś?

 

Forum z shoutboxem ?

Z SB, ale refresh zmieniony na co 20 sekund zamiast standardowych pięciu. :)

 

Jednak napisz jeszcze o tematyce forum tak aby była akceptowana przez firmę.

To pewnie nie będziecie mnie chcieli. :) Jest to forum P2M.

 

 

//A orientuje się ktoś jak prezentują się ceny w XXL-Web? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekaw jestem jak będzie wyglądać dalej, to obciążenie forum, bo dziwi mnie, że wgranie phpBB3 oraz kilkugodzinne korzystanie z niego przez 1-3 osoby wywołało tak duży ruch na serwie. :/

No cóż, mam załączyć statystyki procesów php dla konta ? Każdy proces + jego czas ? :)

 

Na tym boskim forum. :) Userzy narzekają na częste przestoje i błędy nawet przy niskim przestoju... Nie wiedziałeś?

Nie wiedziałem, pokaż mi gdzie "Userzy narzekają na częste przestoje i błędy nawet przy niskim przestoju...". Czas teraźniejszy :D

 

To pewnie nie będziecie mnie chcieli. :D Jest to forum P2M.

Jak na tacy nam podszedłeś. Niestety tępimy wszystkie strony do których dotrzemy sami, zgłoszą nam użytkownicy czy też inne osoby a które są o tematyce która w jakikolwiek sposób propaguje min. rozpowszechnianie nielegalnego oprogramowania. A chyba nie zaprzeczysz iż p2m należy do tej kategorii ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż, mam załączyć statystyki procesów php dla konta ? Każdy proces + jego czas ? :)

Jeśli możesz to się zerknie. :)

 

Nie wiedziałem, pokaż mi gdzie "Userzy narzekają na częste przestoje i błędy nawet przy niskim przestoju...". Czas teraźniejszy :D

To że dziś ich nie macie, wcale nie oznacza, że nie zaczną się znowu, gdy przybędzie kont, a liczba maszyn nie wzrośnie. :D

 

Jak na tacy nam podszedłeś. Niestety tępimy wszystkie strony do których dotrzemy sami, zgłoszą nam użytkownicy czy też inne osoby a które są o tematyce która w jakikolwiek sposób propaguje min. rozpowszechnianie nielegalnego oprogramowania. A chyba nie zaprzeczysz iż p2m należy do tej kategorii ? :)

Nie zaprzeczę. Ale lepiej wiedzieć, że wyrzucilibyście mnie i tak, teraz niż później. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jeśli kogoś to interesi (bo mimo wszystko jestem potencjalnym klientem firm hostingowych, sam nie prowadzę hostingu.. i choć to nie mój przedział cenowy...), to ja wybrałbym Hekko.. Netzip za bardzo nie znam, a o XXL zawsze miałem opinię "OK", ale to dla dużych stronek z wielkimi potrzebami transferu... Firehost przemilczę, bo może i usługi mają dobre, ale za dużo się naczytałem różnych jaj : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oddaje swój głos na hekko. Moim zdaniem warto im zaufać :D

Jak widać nie chcą mnie. :)

 

(...) Firehost przemilczę, bo może i usługi mają dobre, ale za dużo się naczytałem różnych jaj : )

Nie nazwałbym tego jajami (przynajmniej tego, co widziałem na WHT), a raczej wyśmiewaniem i prowokacjami przeciw przeciw właścicielowi hostingu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widać nie chcą mnie. :D

Jak widać z ankiety większość głosów na hekko, ale... Po prostu (bądźmy szczerzy) ciężko będzie Ci znaleźć dobrą firmę, która zaakceptuje tematykę Twojego serwisu. U nas niestety również nie mógłbyś trzymać na swoim koncie tego typu treści. Mimo wszystko- dziękuję, że zwróciłeś na naszą ofertę uwagę. Zapraszamy w przyszłości (z serwisem o innej tematyce oczywiście) do skorzystania z okresu testowego. W przypadku oferty biznesowej, cały czas obowiązują rabaty z mojej sygnaturki. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netzip za bardzo nie znam

Sponsi - w takim razie zachęcam do skorzystania z tej oferty. Jest kilku zadowolonych użytkowników na WHT i nie tylko.

Tak to już jest - jeżeli nic złego się nie dzieje nikt nie pisze o danej firmie. Może by tak zafundować kilkudniowy pad naszym Klientom? Zapewne od razu zrobiło by się głośniej o netzip :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sponsi - w takim razie zachęcam do skorzystania z tej oferty. Jest kilku zadowolonych użytkowników na WHT i nie tylko.

Tak to już jest - jeżeli nic złego się nie dzieje nikt nie pisze o danej firmie. Może by tak zafundować kilkudniowy pad naszym Klientom? Zapewne od razu zrobiło by się głośniej o netzip :D .

 

Dobry pomysł, jak to w show businessie, nie ważne jak mówią, byle głośno i nazwy firmy nie przekręcali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

polecam hekko ale tylko dlatego ze z innych nie korzystalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×