Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
nesado2

[Dedykowany] Odsprzedam sprzęt dedykowany

Polecane posty

Witam mam do odsprzedania serwer dedykowany:

 

+ AMD Athlon 64 X2 6000+ Dual Core+

+ RAM: 8 GB DDR2 RAM

+ Dysk: 2 x 750 GB SATA II

+ Switch: 1 Gbit

+ Panel

+ Zainstalowany jest: Linux Debian 4.0

 

Serwer jest zakupiony u posrednika Polskiego hetzner'a (http://dedykowane.cjc.pl/#)

 

Odsprzedam go za 490zł brutto, tyle ile kosztuje w ofercie cjc.pl, lecz bez kosztów instalacji serwera, wiec 200zł zaoszczedzacie.

 

Jezeli ktos jest chetny zapraszam na PM tutaj na forum, lub via meil: panini@interia.eu

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odsprzedam go za 490zł brutto

 

Ten serwer kosztuje 99 EURO (330 PLN) bez pośrednika. Szukasz jelenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

99 euro miesięcznie i dodatkowo setup 99 euro + 2 tygodnie czekania na serwer bezpośrednio od Hetznera, więc mimo wszystko oferta jest atrakcyjna jeśli ktoś szuka czegoś szybko i z polskim supportem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten serwer kosztuje 99 EURO (330 PLN) bez pośrednika. Szukasz jelenia?

 

Serwer jest zakupiony u posrednika Polskiego hetzner'a (http://dedykowane.cjc.pl/#)

Odsprzedam go za 490zł brutto, tyle ile kosztuje w ofercie cjc.pl, lecz bez kosztów instalacji serwera, wiec 200zł zaoszczedzacie.

 

.... :D

 

//no i jeszcze patryk od siebie coś dodał ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten serwer kosztuje 99 EURO (330 PLN) bez pośrednika. Szukasz jelenia?

 

Czy ty jestes normalny? Prosil bym o nie udzielanie sie takich "e-znawcow" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ty jestes normalny? Prosil bym o nie udzielanie sie takich "e-znawcow" wink.gif

 

A co zgubiłeś kalkulator czy dawno nie byleś w kantorze? Po trzech miesiącqach twój przyszły następca będzie w plecy co miesiąc 160 PLN. Hetzner nie robi żadnych problemów ze sprzedażą dla polaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A rozumiesz to?

 

"99 euro miesięcznie i dodatkowo setup 99 euro + 2 tygodnie czekania na serwer bezpośrednio od Hetznera, więc mimo wszystko oferta jest atrakcyjna jeśli ktoś szuka czegoś szybko i z polskim supportem.."

 

Jak nie to wyjdz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A rozumiesz to?

 

"99 euro miesięcznie i dodatkowo setup 99 euro + 2 tygodnie czekania na serwer bezpośrednio od Hetznera, więc mimo wszystko oferta jest atrakcyjna jeśli ktoś szuka czegoś szybko i z polskim supportem.."

 

Jak nie to wyjdz.

 

Boze ale nie czaisz ze w next miesiacu on juz zacznie na tym serwerze tracic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze ale nie czaisz ze w next miesiacu on juz zacznie na tym serwerze tracic ?

On to rozumie aż za dobrze, bo przecież opłaca te chore 490 PLN :D

 

Ps. Szybko ... to można głupich narobić. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale on na tym nie chce zarobić, chce go poprostu odsprzedać - można powiedzieć że chce go oddać, pod warunkiem że ktoś akceptuje ceny cjc :) + jest taki że nie ma opłaty setup. W końcu cjc jakoś funkcjonuje z takimi cenami, czyli ma klientów, nie dramatyzujmy :D Fakt hetzner ma to za 99 euro ale są ludzie którzy wolą kupować od polskich firm i mieć np. polską fakturę z różnych powodów nie moga płacić kredytówką, nie mogą robić przelewów międzynarodowych etc. :D kosztem lekko większych kosztów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bardzo jesteście życzliwi .. nie ma co ..

 

gość sprzedaje po cenie firmy cjc wiec w czym widzicie problem ?

może zbojkotuj cjc bo ma takie ceny .. albo jeszcze lepiej hetznera bo pewnie ten serwer i łącza kosztują ich mniej niż 99 euro i tak zdzierają z ludzi ...

 

nie chcesz, nie kupuj ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo jesteście życzliwi .. nie ma co ..

 

gość sprzedaje po cenie firmy cjc wiec w czym widzicie problem ?

może zbojkotuj cjc bo ma takie ceny .. albo jeszcze lepiej hetznera bo pewnie ten serwer i łącza kosztują ich mniej niż 99 euro i tak zdzierają z ludzi ...

 

nie chcesz, nie kupuj ...

 

100% się zgadzam, w końcu tak jak pisałem, osoba zainteresowana zaakceptuje koszty cjc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, nie ma co rozmawiac z ludzmi pokroi "Tomiego". Nie rozumie kilku rzeczy, to juz jego broszka, ja nic nikomu nie narzucam, cena jest jak w cjc.pl wiec nie wiem w czym problem, poprostu ktos tu ma chore jazdy w glowie. Nie wiem, moze zle przezycia z posrednikami odbijaja sie na biednym Tomim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, prosze pisac na te konto pm'y, nie wiem czy ktos zostal obrazony tymi slowami, ale od tamtej pory, moje konto przestalo "istniec" od tak sobie, na tym forum, i musialem, zalozyc nowe ;) Pozdrawiam tajne sluzby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×