Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
elmer_fudd

Co jest z INTEN ?

Polecane posty

Wie ktoś może co sie dzieje z tym hostingiem ???? Od dnia wczorajszego nie mogę wejść na ich strone a każde wybranie http://www.inten.pl kończy się:

Połączenie zostało zresetowane - Połączenie z serwerem zostało zresetowane podczas wczytywania strony.

 

Z góry dzięki za info !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wie ktoś może co sie dzieje z tym hostingiem ???? Od dnia wczorajszego nie mogę wejść na ich strone a każde wybranie http://www.inten.pl kończy się:

Połączenie zostało zresetowane - Połączenie z serwerem zostało zresetowane podczas wczytywania strony.

 

Z góry dzięki za info !

 

 

u mnie strona glowna dziala bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem może to NEOZDRADA ma problem z ich serwerem albo i odwrotnie, w każdym razie sprawdzałem w 4 różnych przeglądarkach i na dwóch różnych OS'ach i jest to samo, witryna nie chodzi. Ping do serwera działa nawet po ip się nie otwiera witryna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem może to NEOZDRADA ma problem z ich serwerem albo i odwrotnie, w każdym razie sprawdzałem w 4 różnych przeglądarkach i na dwóch różnych OS'ach i jest to samo, witryna nie chodzi. Ping do serwera działa nawet po ip się nie otwiera witryna.

 

U mnie na neo działa, może mają zbanowaną klasę adresów Twojego rejonu, spróbuj parę razy rozłącz/połącz, dostaniesz kolejne IP, jeśli nie jest zbanowana cała klasa, to dość szybko trafisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to że klasa 83.5.*.* po prostu jest zablokowana. Próby z PROXY (w3cache.tpnet.pl) zakończone z powodzeniem. Nie pamiętam czy to strefa warszawska miała pulę 83.5.*.* ale na to wygląda ze tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygląda na to że klasa 83.5.*.* po prostu jest zablokowana. Próby z PROXY (w3cache.tpnet.pl) zakończone z powodzeniem. Nie pamiętam czy to strefa warszawska miała pulę 83.5.*.* ale na to wygląda ze tak.

 

Może ktoś robił atak DoS posługując się kompami z neo, które wcześniej czymś zainfekował i poleciała najintensywniejsza klasa (akurat Twoja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odkąd jestem na tym forum masz odmienne zdanie na każdy temat niż ja, więc wcale mnie nie zdziwiło, że Tobie działa:)

 

ja równeż mam vectre i strona dziala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprawka -> Neo Poznań -> Działa :-)

 

83.20.*.* -> Klasa Adresowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×