Skocz do zawartości
nfq

stabilny hosting, wydajny, sprawdzony :)

Polecane posty

cześć,

 

jako, ze ja już się nie bardzo orientuje w firmach oferujących konta hostingowych, proszę was o wskazanie dobrej firmy.

chciałbym nieduże konto może 1gb/5gb za niewiele, konto najlepiej, aby było w DE, w Polsce nie chce, bo nieraz są pady łącza i każdy się rzuca na polską lokalizacje...

 

jest ktoś w stanie zaoferować do 3zł miesięcznie? :P panel directadmin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Firehost.pl - nie ciekawie sie zapowiada, tutaj było tematów, że jaki to jest admina :P

Macie może jeszcze jakieś sprawdzone serwisy z ładną szatą, które sprzedają serwery w DE z directem :)?

 

Chciałem kupić RPS w OVH, ale konfiguracja mnie odstrasza, za która trzeba zapłacić sporo :P Dlatego sobie najpierw kupie domene+mały hosting, a potem się przerzucę na RPS :)

 

Ma ktoś jakąś dobrą ofertę? czy naprawdę firehost.pl można zaufać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hekko mnie nie interesuje, ponieważ nie ma płatności miesięcznych - miałem tak konto od września bodajże do marca, pod koniec tego okresu, konto słabo chodziło, teraz jak obserwuje dłuższy czas to działa lepiej :P

 

Czekam na inne propozycje. DE/DA/MSC/3PLN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hekko mnie nie interesuje, ponieważ nie ma płatności miesięcznych - miałem tak konto od września bodajże do marca, pod koniec tego okresu, konto słabo chodziło, teraz jak obserwuje dłuższy czas to działa lepiej :P

 

Czekam na inne propozycje. DE/DA/MSC/3PLN

 

Jak nie ma płatności miesięczne jak są :P Zresztą wszystko jest do dogadania na PW. Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie wymóg posiadania serwera w DE to mógłbym zaoferować takie konto. Co prawda jeden z naszych serwerów stoi w DE, ale tam nie dajemy już nowych userów.

 

 

 

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na allegro nie będę szukał :P Bez przesady.

 

Ma ktoś jeszcze coś ciekawego do zaoferowania :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może oczekujesz indywidualnego podejścia za 3 złote? Nieźle się uśmiałem ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×