Skocz do zawartości
hubert7

Hosting 10MB PHP safe mode off

Polecane posty

Szukam sensownego hostingu, wyłącznie pod strony www, najważniejszy parametr to stabilność, w zupełności wystarczy 10MB powierzchni na dysku, 2,5GB transferu miesięcznie, PHP safe mode off. Wymagania moje nie są specjalnie wygórowane, więc liczę na sensowną cenę, gdyż nie potrzebuję, żadnych innych bajerów, które przeważnie, wliczane są w cenę.

 

Możliwość podpięcia 5domen, oraz subdomen, niewymagane DNSy, mogę użyć darmowych freedns.sgh.waw.pl, samoobsługa, to znaczy, że jak chcę podpiąć domenę to robię to przez panel, a nie telefonicznie.

 

Wymagane konto testowe, przed zapłatą, chociaż na 3dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

webh.pl - napewno jest to stabilny hosting? Czytałem gdzieś, że serwer żyje własnym życiem, 5minut działa, 5minut nie działa. Stabilność jest dla mnie najważniejsza, nawet kosztem ceny, musi być to coś sprawdzonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

webh ma serwery nie tylko w Polsce. Poza tym tylko te serwery w POlsce mają pady łącza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do zapoznania się z pakietem Starter z oferty Hekko.pl.

Pakiet może zostać zmodyfikowany do wymaganych 2,5GB transferu kosztem zmniejszenia pojemności. Serwery znajdują się w Polsce, we Wrocławiu a już wkrótce w Gdańsku.

Zapraszam do darmowego 14 dniowego testu. W razie pytań zapraszam do kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
webh.pl - napewno jest to stabilny hosting? Czytałem gdzieś, że serwer żyje własnym życiem, 5minut działa, 5minut nie działa. Stabilność jest dla mnie najważniejsza, nawet kosztem ceny, musi być to coś sprawdzonego.

 

 

 

Witam, skąd ma Pan takie zaskakujące informacje? Zapewne pomylił Pan firmy :).O ile nie ma jakiejś awarii łącza to wszystkie serwery działają cały czas. W ten piątek pozbędziemy się nawet problemu z łączem, wtedy już będzie działać wszystko idealnie ;). Uptime serwera nie spada poniżej naszej gwarancji czyli 99% w skali roku.

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×