Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
BlueMan

Porównanie wydajności skryptów forów dyskusyjnych

Polecane posty

Zatem:

1 N

2 T

3 T

4 T

5 T

6 T

7 T

8 T

9 N ( nie istnieje pojęcie lider grupy, nawet jeden )

10 T

11 T

12 T

13 T

14 N

15 T

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówisz o tym, że jak jest lista postów, to można zaznaczyć "Muli-quote post" i potem kliknąć na "Replay" i tam wylądują te posty w całości? Czy o czymś innym.

 

Tak lecą w całości.

 

 

W moim założeniu "cytowane selektywne" to takie jak w Przemo - sam zaznaczasz 1 zdanie wypowiedzi i cytujesz i lądują w textarea.

 

To też można wykonać w standardzie. Zaznaczasz zdanie/słowo i cytujesz tylko to :)

 

 

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@sproject - chyba nie myślałeś, że nie wiem jak mój promotor się nazywa? :)

 

@jarek - ok, przyznaję punkt wBB3 za to cytowanie selektywne :) nie jest wygodne, ale ujdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@jarek - ok, przyznaję punkt wBB3 za to cytowanie selektywne :) nie jest wygodne, ale ujdzie :)

 

Jak nie jest wygodne? :) Zaznaczasz tekst, dajesz cytuj i wsio... otwiera się nowe okienko odpowiedzi od razu z tym tekstem i ew. możesz sobie zmienić edytor wysiwyg na tekstowy... i tyle :)

Co może być prostsze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wBB3 według mnie ma najlepsze cytowanie selektywne w porównaniu do innych śmieci.

Swoją drogą ciekawy jestem obciążenia generowanego przez wbb3, a więc pracuj pracuj niebieski!

Ja trzymam kciuki za Ciebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@malu - a co jak nagle podczas pisania odpowiedzi chcę jeszcze kogoś zacytować... wtedy już robi się kłopot, wstecz, dalej nie działa poprawnie... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A propos skryptów forów dyskusyjnych istnieje dość znane, aczkolwiek prawdopodobnie nie wszystkim (i stąd ten post), porównanie ich możliwości na stronie: http://www.forummatrix.org/. Nie jest może zawsze najaktualniejsze, ale pewien pogląd daje na tematykę. To np. dzięki niemu kiedyś stwierdziłem, że SMF jest całkiem niezły, a potem okazało się jeszcze, że wydajnością też nie grzeszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Tkacz

No no... chłopaki z mybb się poprawili, zapytań sporo choć znacznie mniej niż w 1.2

 

IPB tak jak myślałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za gretzy ;-)

 

Mam pytanie, dlaczego piszesz "iPB", a nie "IPB" czy już tak najbardziej poprawnie "IP.Board" ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×