Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
tumeks

Problem z SMTP...

Polecane posty

Witam!

 

Mam pewien problem, dotychczas korzystałem z Outlook Express i wszystko było OK - POP3 i SMTP poprawnie działały. Gdy przeszedłem na Webmaila (UebiMiau) to POP3 działa poprawnie, a gdy chcę wysłać wiadomość wyskakuje taki błąd:

 

Wys?anie wiadomo?ci by?o niemo?liwe!

SMTP Error: Recipient not accepted. Verify your relay rules

Powrót

 

Czy orientuje się ktoś w czym tkwi problem?

 

Z góry dziękuje za pomoc, pozdrawiam

Tomasz Furca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy orientuje się ktoś w czym tkwi problem?

Po zalogowaniu się do systemu webmail przejdź do ustawień,

gdzie wyedytuj swoją wizytówkę tj. poprawny adres nadawcy

pojawiający się w nagłówkach. Powinno to rozwiązać problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie pomogło :( - nadal ten sam błąd.

a adres serwera SMTP w konfiguracji UebiMiau jaki masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zmiennej $smtp_server mam podany adres serwera taki sam jaki miałem w Outlook'u .

 

Skorzystałem z funkcji "sendmail" w configu UebiMiau i działa wszysytko :(), lecz mam inny problem przy każdym wysłaniu wiadomości, są dołączane na wstępie takie dane:

 

Date: Sat, 5 Jul 2008 19:18:14 +0100
From: "Web2_nblades" <nblades@knights.pl>
To: tumeks@knights.pl
Reply-To: "Web2_nblades" <nblades@knights.pl>
Subject: 21312
X-Priority: 3
X-Mailer: UebiMiau 2.7.2
X-Original-IP: 83.15.172.243
Content-Transfer-Encoding: 8bit
X-MSMail-Priority: Medium
Importance: Medium
Content-Type: text/plain; charset="iso-8859-2";
MIME-Version: 1.0
Message-Id: <20080705171814.C843D32427@ns351399.ovh.net>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×