Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Relayed

Dzień Administratora

Polecane posty

Witam,

 

 

Troche przysnołem ale 1 lipca był dzień Administratora.

 

Pozdrawiam Adminiów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No mi też się wydaje że jest to 25.07.

 

Teraz to już nie wiem, ale zawsze świetowałem 25...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK, elegancko - aczkolwiek jak pisał Relayed zawsze można świętować - oficjalnie, no i nieoficjalnie :(

 

Słuchajcie, czy może jest jakaś taka ogólnopolska impreza adminów - chętnie bym się przejechał. Słyszeliście coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zbiorowisko rozciągniętych swetrów i nie ładu na głowie?

Hmm gdzieś o czymś takim słyszałem ;- ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza okazja do świętowania to brak okazji :D

Mi nie potrzeba święta administratora, aby ucztwoać (tak jakby było jeszcze i co :D) wystarczy samogonka, markowa wódka, oraz paczka znajomych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może ktoś myśli już o takim prezencie? :(

od wszystkich osób z tego forum z którymi współpracuję spodziewam się prezentu,

dane do przelewu znajdziecie na ostatniej FV :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×