Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Jarosław Szmańda

Drupal - opinie

Polecane posty

Gość

Syf, nic nie ma na dzień dobry - trzeba się męczyć (męczarnie na Google, forach, szukanie dodatków itd.) żeby "głupią" dostępność tylko dla zarejestrowanych ustawić artykułom.. dla mnie drupal to tylko szkielet, tam nic praktycznie nie ma, zero funkcjonalności - a żeby znaleźć dobre komponenty, to męczarnia na forach (z których też kupa podpowiedzi to "wpisz to i tamto gdzieś tam" - a potem to i tak nie działa albo działa źle, bo "cośtam").. drupal przereklamowany jak dla mnie.. heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie znakomity skrypt. Stronę można robić całkowicie według swoich potrzeb. Tylko trzeba się na tym trochę znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

No.. ale po przesiadce z Joomli, w której wszystko widać jak na dłoni i kupa rzeczy jest out of the box, z drupalem ochota przechodzi po godzinie męczarni.. heh

choć zapowiada mi się fucha na tym skrypcie, także może za tydzień tu wrócę i powiem, że jest rewelka : P TAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sponsi, proszę tylko nie stawiaj na równi dziurawej Joomli z Drupalem. Fakt, koledzy z firmy już od roku siedzą na tym, dość "trudny" skrypt dla laików, ale po jakimś czasie sam zaczniesz pisać do niego autorskie moduły :)

 

Dla mnie najlepszy system CMS na rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zleceniodawca dał mi templa jednak do Joomli (1.5.x - wolałbym 1.x heh), nie Drupala, więc na razie okiełznanie go odkładam na dalszą część wakacji.. heh : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sponsi, proszę tylko nie stawiaj na równi dziurawej Joomli z Drupalem.

Po prostu nikt nie szuka dziur w mało znanym skrypcie którego prawie nikt nie używa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
którego prawie nikt nie używa :)

 

trudno urzywać czegoś, jeżeli się tego nie zna :) Z tego co wiem sporo firm webmasterskich szuka ludzi, którzy mają podstawową znajomość tego skryptu gdyż coraz więcej stron www oferowanych przez takie formy jest oparte o ten system

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A znajdzie się ktoś kto pomoże mi jakoś go okiełznać? Oczywiście odwdzięczę się :)

 

Mam Cię potrzymać za rączkę podczas czytania dokumentacji? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam Cię potrzymać za rączkę podczas czytania dokumentacji? :)

 

No coś w tym stylu :) Właściwie to mam trochę pytań : )

Oraz może ktoś z Was zna grafika który potrafi narysować theme pod Drupala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×