Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
djmostek

[pytanie] Serwer dedykowany OVH Kimsufi 08

Polecane posty

Witam! Wiem, że dział troszkę nie ten [jak mniemam posty tego typu powinny znaleźć się w dziale Serwery Dedykowane i VPS (Virtual Private Server)], ale uznałem iż zaśmieciłby tylko miejsce w tamtym dziale, więc piszę tutaj. Problem tkwi w wyborze procesora najtańszego z oferowanych obecnie serwerów dedykowanych OVH.pl Rzecz dotyczy produktu KIMSUFI 2008, w ramach którego do wyboru mamy dwa procesory:

Intel Celeron 220

1.2 GHz L2: 512Ko, FSB: 533 MHz

ou

Intel Celeron D

2.00 GHzL2: 256Ko, FSB: 400 MHz

W tym momencie pojawia się moje pytanie. Który z procesorów lepiej poradzi sobie jako maszyna pod dwa klanowe serwery Counter-Strike'a 1.6 po maksymalnie 15 slotów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Procesora nie wybierasz, dostajesz losowo.

Dziękuje za odpowiedź.

 

Moje następne pytanie dotyczy pingów z francuskiej serwerowni OVH.pl Miał ktoś może styczność z ich serwerami dedykowanymi i mógłby się podzielić swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi pingów w grach internetowych (głównie interesowałby mnie Counter-Strike) na serwerach postawionych właśnie w tej firmie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje następne pytanie dotyczy pingów z francuskiej serwerowni OVH.pl Miał ktoś może styczność z ich serwerami dedykowanymi i mógłby się podzielić swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi pingów w grach internetowych (głównie interesowałby mnie Counter-Strike) na serwerach postawionych właśnie w tej firmie?

mają pingi tak wspaniałe, że jak podczas gry próbujesz komuś zrobić

tzw. "head shot'a" to przeciwnik pada nim kula doleci...

 

( :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mają pingi tak wspaniałe, że jak podczas gry próbujesz komuś zrobić

tzw. "head shot'a" to przeciwnik pada nim kula doleci...

 

( :) )

Heh. Tak jak przypuszczałem, ale może ktoś by mnie wspomógł jakimiś danymi, jakieś cyferki, w jakich granicach ms się to mieści? 60-90ms?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A najlepiej poszukaj na forum, sprawa serwerów gier online na serwerach OVH była poruszania kilka razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×