Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Izaak

Mały hosting dla Developera

Polecane posty

Witam

 

Jestem programistą i szukam serwera na którym mógłbym postawić repozytorium svn i traca, a przy okazji mieć możliwość umieszczenia strony z portfolio. Wszystkiego nie jest dużo więc poszukuję oferty atrakcyjnej cenowo. Przeszukując forum znalazłem podobne tematy i ofertę nq.pl, która mimo że spełnia moje oczekiwania, nie odpowiada mi z powodu wysokich kosztów ( pakiet start 199zl + nq.team 179zl ). Chciałbym się zamknąć w 200zł, czy możecie mi coś doradzić? ;)

 

Dokładne wymagania:

  • SVN
  • Trac
  • Apache + PHP
  • Postgresql
  • Uptime

Z góry dziękuje i pozdrawiam

Izaak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niewiele jest hostingów w Polsce oferujących dostęp do SVN'a. Zainteresuj się może dust.pl - mają wprowadzić go do oferty. Ew. megiteam.pl - z tym, że nie wiem jak u nich wygląda obsługa PHP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie dowolnego VPSa z oferty vps4less.de, poświecisz chwile na konfigurację, ale będziesz miał kompletnie własne środowisko z dostępem do wszystkich configów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ew. megiteam.pl - z tym, że nie wiem jak u nich wygląda obsługa PHP.

 

Nie wygląda :) PHP nie hostujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak też myślałem ;) . W takim razie autorowi tematu zostaje tak jak napisał patryk kupno VPS'a i jego skonfigurowanie albo dogadanie się z jakimś dostawcą - może dorzuci SVN'a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewiele jest hostingów w Polsce oferujących dostęp do SVN'a. Zainteresuj się może dust.pl - mają wprowadzić go do oferty. Ew. megiteam.pl - z tym, że nie wiem jak u nich wygląda obsługa PHP.

Niestety, nie obsługujemy (jeszcze) baz PostgreSQL, a tego również (prócz dostępu do SVN i Trac'a) wymaga autor tematu. Mimo wszystko- dziękujemy za polecenie naszej oferty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości się zapytam, czy istnieje u Ciebie kaczy możliwość kupna konta SVN ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak z ciekawości się zapytam, czy istnieje u Ciebie kaczy możliwość kupna konta SVN ?

Już się na ten temat wypowiadałem na forum (pytałeś 3 czerwca w temacie związanym z naszą ofertą). W oficjalnej ofercie (na stronach www) nie ma jeszcze kont SVN, co oznacza, że ich standardowo jeszcze nie sprzedajemy. Ponieważ jednak usługa ta jest obecnie nadal jeszcze w fazie testowej- z dostępu do SVN skorzystać mogą nasi obecni, zainteresowani tę usługą klienci (np. Ci posiadający konto biznes start). Należy jednak w tej sprawie indywidualnie kontaktować się z naszym BOK (jak pisałem również 3 czerwca- nie ja zajmuje się osobiście kwestią SVN w naszej firmie).

 

Testujemy w firmie wiele różnych rozwiązań (stąd też np. uruchomienie dodatkowej oferty dla klientów indywidualnych na serwerze z systemem FreeBSD, która od lipca dostępna będzie w osobnej domenie). Konta SVN (zgodnie z informacją na stronie www) trafią na pewno do oficjalnej sprzedaży- ciężko mi jest jednak określić dokładny termin, aby nie podawać dat bez pokrycia. W chwili obecnej skupiamy się głównie nad uruchomieniem wspomnianej wcześniej oferty korporacyjnej, która zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami pojawi się na naszych stronach www jeszcze w tym miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam

 

Jestem programistą i szukam serwera na którym mógłbym postawić repozytorium svn i traca, a przy okazji mieć możliwość umieszczenia strony z portfolio. Wszystkiego nie jest dużo więc poszukuję oferty atrakcyjnej cenowo. Przeszukując forum znalazłem podobne tematy i ofertę nq.pl, która mimo że spełnia moje oczekiwania, nie odpowiada mi z powodu wysokich kosztów ( pakiet start 199zl + nq.team 179zl ). Chciałbym się zamknąć w 200zł, czy możecie mi coś doradzić? :P

 

Dokładne wymagania:

  • SVN
  • Trac
  • Apache + PHP
  • Postgresql
  • Uptime

Z góry dziękuje i pozdrawiam

Izaak

 

Polecam hosting http://www.vipserv.org do SVN, Trac, Bugzilla, Mantis. 5zł/miesięcznie i masz repozytorium z bajerami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×