Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
bg384

[Opinie] v-server.cz

Polecane posty

Witam!

Zastanawiam się nad wykupieniem tego serwera: v-server.cz - czy ktoś już korzystał z ich usług? Jak to działa? Jaki uptime? Czechy nie są daleko od Polski, więc ping powinien być przyzwoity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale na v-server.cz mam nieograniczony transfer, a po drugie z domeny co.uk wnioskuje że znajdują się one w znacznej odległości od Polski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja tam bym wolał coś troszkę bardziej pewnego (HE? Cheap?)... a nielimitowany transfer to trick... zawsze jest jakiś limit, po którym Cię przytną : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pingi ~ 50ms, a do Czech ~ 40ms. Straszne różnice :)

 

Co do cheapvps, pamiętaj, że jak patrzysz na ofertę to w każdej masz 2x ram z odpowiednim kodem. A transfery na poziomie np. 800GB to mało?

 

V-server.cz masz nieograniczony transfer ale na łączu dzielonym :) Więc wykorzystasz może z 200GB. A może być i mniej bo na WSZYSTKIE ich VPSy masz łącze 25Mbps i jest one dzielone pomiędzy konta, nawet bez gwarantowanej wielkości.

 

A jak znasz niemiecki to popatrz na http://www.hosteurope.de/produkte/Virtual-Server-Linux.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, gdyby na serwerze postawiona była oprócz APACHE jakaś gra, to pingi z UK byłyby stanowczo za duże :), jednak wolę coś bliższego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. Jak się na coś zdecyduje, to dam znać!

 

PS. Bardzo dobre VPS-y ma także strato.de, lecz Polacy nie mogą zakładać kont. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

strato ma fatalny support. Jak już w Niemczech to HostEurope.

Francja- ovh.pl (pingi są dobre)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×