Skocz do zawartości
gangur

Wybór hostingu

Polecane posty

Witam. Temat bardzo standardowy ;)

Klasycznie proszę o pomoc w wyborze firmy hostingowej - około 30-40 kont email plus strona firmowa.

W tej chwili mam domene i hosting wykupione w Ogicomie - ale pojawiły się drobne problemy a mnie zależy przede wszystkim na stabilności. Pojedyńczy użytkownicy miewają problemy z wysłaniem poczty po smtp, czasem też maile wpadają z jednodniowym nawet opóźnieniem.

Zatem - gdzie znajdę maksymalnie niezawodne konta email?

Czy jest sens przyglądać się google for buisness?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klasycznie proszę o pomoc w wyborze firmy hostingowej - około 30-40 kont email plus strona firmowa.

Zachęcam w takim razie do zapoznania się z naszą ofertą. Sądze, że spokojnie wystarczyłby tu pakiet biznes start (nie ma limitu ilości kont pocztowych). Od samego począku specjalizujemy się głównie w obsłudze klientów biznesowych. Można również skorzystać z promocji dla użytkowników WHT z mojej sygnaturki (150zł netto/rok). W razie zainteresowania, zapraszam oczywiście do kontaktu z BOK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting
gangur napisał:
Witam. Temat bardzo standardowy ;)

Klasycznie proszę o pomoc w wyborze firmy hostingowej - około 30-40 kont email plus strona firmowa.

W tej chwili mam domene i hosting wykupione w Ogicomie - ale pojawiły się drobne problemy a mnie zależy przede wszystkim na stabilności. Pojedyńczy użytkownicy miewają problemy z wysłaniem poczty po smtp, czasem też maile wpadają z jednodniowym nawet opóźnieniem.

Zatem - gdzie znajdę maksymalnie niezawodne konta email?

Czy jest sens przyglądać się google for buisness?

 

Witam.

W naszej ofercie spełniamy Pańskie wymaganie odnośnie kont e-mail (Pakiet Pro Max) Skrzynkę pocztową obsługuje się poprzez klienta on-line roundcube http://roundcube.net/ Można też używać połączenia poprzez Outlock i inne.

Baz danych b/o

Kont ftp b/o

Podpiętych domen b/o

Więcej info TU > http://activhost.pl/index.php?go=wwwreseller

Jeżeli dokona Pan zakupu na firmę płatność rok to dostanie Pan 13 % Rabatu w przypadku pakietu Pro Max.

Pozdrawiam Damian Miodek

Active Hosting Global Sun World

58-500 Jelenia Góra

ul. [edit]

NIP: 611-225-84-80 REGON: 020673893

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy jest sens przyglądać się google for buisness?

 

warto warto testowałem i ani jednego padu czy tam zamulenia ;>

Gdzie w standardzie były ze 2 zamułki ; p

 

może dhosting.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Temat bardzo standardowy :)

Klasycznie proszę o pomoc w wyborze firmy hostingowej - około 30-40 kont email plus strona firmowa.

W tej chwili mam domene i hosting wykupione w Ogicomie - ale pojawiły się drobne problemy a mnie zależy przede wszystkim na stabilności. Pojedyńczy użytkownicy miewają problemy z wysłaniem poczty po smtp, czasem też maile wpadają z jednodniowym nawet opóźnieniem.

Zatem - gdzie znajdę maksymalnie niezawodne konta email?

Czy jest sens przyglądać się google for buisness?

 

Proponuję nasz pakiet hostingowy BETA.

Więcej informacji: http://3it.pl/?id=beta

 

Będzie Pan zadowolony z funkcjonowania poczty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o dobrą obsługę poczty czy webmaila plus jakaś nieskomplikowana strona www i żeby to było stabilne rozwiązanie to proponuje zaglądnąć do jakiejś sprawdzonej oferty. Myślę ze nie zawiedziesz sie kupując coś w:

 

nazwa.pl (nigdy nie mailem problemów w ich pocztą, poza tym mają najlepszy webmail na rynku)

kei.pl (dość ciężki webmail, ale poczta działa bardzo dobrze)

iq.pl (firma ma dobrą opinie)

dhosting.pl (tu jest limit ilości skrzynek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam również do nas - www.cal.pl - spełniamy wszystkie Twoje wymagania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę również sprawdzić jeden z pakietów oferowanych przez Hoste.pl

Aby dokładnie przetestować pocztę proponuję wydłużenie okresu testowego do miesiąca.

 

Polecam: Serwer Start obecnie 50% taniej + domena za 1zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×