Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
okrzyk1

Szuakm pracy

Polecane posty

Coś o mnie mam na imie Michał mam 18 lat dużo czasu spędzam przy PC. Godziny pracy mogę się dopasować szukam pracy najlepiej w jakimś supporcie, pomocy, instalowanie skryptów wszystko związane z internetem i komputerem. Wszystkie propozycje proszę pisać w tym temacie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drogi Michale napisz coś więcej o sobie, tak jak przedmówca powiedział udostępnij jakieś CV, doświadczenia - nikt nie zatrudni Cię "w ciemno".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc tak jestem uczniem 3 roku Technikum Gastronomicznego ( 4 letniego)

znam podstawy html php podstawowa zanjomość języka angielskiego

dożo czasu spędzam przy PC pomagam w ich składaniu doradzaniu interesuje mnie grafika komputerowa programowanie php c++ których cały czas się uczę w wolnych chwilach .

Mam wysoką kulturę osobistą jestem miły szybko się uczę interesuje mnie każda praca w celu kontaktu zapraszam na e-mail okrzyk1@wp.pl lub gg 12245058

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie cos co zaproponowales to jak dla mnie odpada ... podstawy html i php czyli wielka niewiadomo, jesli ktos robil w swoim zyciu z 4 strony jakies tam raczej to samo moze na pisac, angielski podstawy - pisanie czy porozumowanie sie ? chodzimi np daje ci telefon i mozesz sie dogadac ? , gdyz wiele ludzi umie tylko gadac a pisac 0 lub na odwrot.

 

ps. Bez kulturki to nie ma co szukac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie cos co zaproponowales to jak dla mnie odpada ... podstawy html i php czyli wielka niewiadomo, jesli ktos robil w swoim zyciu z 4 strony jakies tam raczej to samo moze na pisac, angielski podstawy - pisanie czy porozumowanie sie ? chodzimi np daje ci telefon i mozesz sie dogadac ? , gdyz wiele ludzi umie tylko gadac a pisac 0 lub na odwrot.

 

ps. Bez kulturki to nie ma co szukac ;)

A czego się spodziewasz po 18 latku, tak to jest jak 19 szuka pracownika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę bardzo mądra i ciekawa wypowiedź.

 

Zanim kogoś ocenisz po jakimś szczególe dwa razy się zastanów czy taka ocena będzie prawdziwa.

 

Znam wiele osób, które w wieku 18 lat programują lepiej niż niejedni od nich starsi programiści. Znam nawet młodszych. Sam miałem okazję poprawiać błędy po osobach starszych, czyli Twoim zdaniem lepszych. Nawet na WHT znajdziesz parę przypadków gdzie osoby w wieku 18 czy 19 lat potrafią zrobić coś lepiej, niż starsi od nich.

 

Dlatego nie wrzucaj proszę wszystkich szukających pracy w tym wieku do jednego worka. Bo wiele takich osób ma normalne CV, pewne już doświadczenie, wie jak szukać pracy i wie co to umowa, a coraz częściej wie też, że to co robi kosztuje więcej niż 6zł za godzinę pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pień się bo nic takiego nie napisałem co wmawiasz, jest to konkretny przypadek do którego się odniosłem, więc nie przypisuj mi wypowiedzi które nie powiedziałem. Ale odnosząc się do twojej wypowiedzi to mam małe wątpliwości co do większego pojęcia 18 o informatyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

pierdu pierdu.. nie oszukujmy się.. na takie ogłoszenie to najwyżej roznoszenie ulotek się nadaje.. choć i tam podobno ciężko bez znajomości...

teraz takie czasy mamy, że ludzie po studiach szukają mozolnie pracy.. a wy tu o "jakimśtam" 18-latku... jedyne, co można zrobić, to zdać maturę, iść na studia, a w międzyczasie działać solo... jeśli ma jakieś portfolio, to niech je pokaże.. jeśli nie ma, to niech je buduje - na początek jakieś rzeczy niekomercyjne (dyplomy klasowe, czy coś)...

 

ale nie wmawiajcie ludziom bzdur.. pewnie, bywają geniusze nastolatkowie, ale oni nie piszą takich śmiesznych ogłoszeń (w dodatku z literówkami) na forach internetowych... heh

"mam 18 lat, jestem uczniem i jestem miły, codziennie używam komputera".. co to ma być? 90 procent dzieciaków może tak napisać... jeśli nic poza tym nie może zaoferować, to "sorry, Gregory..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już chyba sobie odpuścił. I w sumie dobrze...

 

No to kończmy offtopic ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×