Skocz do zawartości
neon103

Czy muszę przepłacić?

Polecane posty

Obecnie odnowienie wynosi: 30.50 zł / brutto. Rok temu wynosiło 35,38 zł / brutto.

Mam takie pytanie: jaka cena za odnowienie mnie obejmuje, ta co była rok temu czy ta co jest teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak idziesz do sklepu po chleb, to obowiązuje Cię cena z przed roku czy aktualna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem e-maila od cal.pl, abym zapłacił 29 zł / netto za domenę .info, a obecna cena jest 25 zł / netto. Dlatego pytałem. Przy jednej domenie nie ma ogromnej różnicy, ale jak ma się przedłużać 300 domen w skali roku to już spora różnica. Nie znalazłem także notki, że odnowienie domen .info kosztuje 29 zł. Ta zapiska: "* Cena odnowienia dla domen zarejestrowanych lub przetransferowanych do Cal.pl po czerwcu 2006. Dla Domen zarejestrowanych lub przetransferowanych do Cal.pl wcześniej, cena odnowienia jest równa 29.00 zł netto." Nie dotyczy domen .info więc nie rozumiem dlaczego mam przepłacać, pisałem e-maila do cal.pl ale nie dostałem odpowiedzi. No nic, dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie mogę poprzedniego postu edytować. Sprawa załatwiona z Panem Michałem T. Temat z mojego punktu widzenia można zamknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic nie załatwione - muszę zapłacić 29 zł / netto za odnowienie niż według cennika 25 zł / netto.

Prosiłbym o potwierdzenie ceny 25 zł, bo może mam złe okulary: www.cal.pl/index.php?act=domenycennik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to nie wypada się tak mieszać w działalność konkurencyjnej firmy, lecz chciałbym sam się dowiedzieć dlaczego neon musi zapłacić więcej niż według standardowego cennika? Jakieś nowe obyczaje wchodzą? Może jakiś pracownik się wypowie?(Pewnie jak zwykle przeoczą ten temat tak jak w wypadku tematu o błędnym przypisywaniu dnsów ;) )

 

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@neon103 to nie możesz ich po prostu przetransferować do innej firmy i tam je jednocześnie odnowić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to przemyślę taką opcję. Nie jest to zły pomysł. Myślałem, że transfer może być tylko wtedy, gdy sprzedam komuś domenę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×